Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valakivel olyan,...

Volt már valakivel olyan, hogy egy új kollégával nagyon nem jött ki és szólt a főnöknek?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet kezd kiakakulni, megjegyzem maga a főnök mondta, hogy szóljak ha gond van és átrakja máshova. De mégis kicsit gáznak érzem szólni. Volt már ilyen valakivel?
2019. jún. 3. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt. A főnök azt mondta, törődjek a saját dolgommal és ne akarjak főnököt játszani. A nő nem volt hajlandó elvégezni a munkáját, az én munkám egy része pedig az övére épült.

Megfogadtam a tanácsot és onnantól a minimumot végeztem el, sorozatokat néztem, neteztem egész nap. Amikor meguntam, kerestem másik helyet. Csókosokkal nem lehet mit kezdeni, ha nálad nem ez a helyzet, élj a lehetőséggel.

2019. jún. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iggeeeeen!!! Volt/van. Mondjuk nálunk nem áthelyezik azt, akivel a gond van, hanem a főnök segítségével megoldást találunk rá. Mivel egoista maradt annak ellenére is, hogy beszéltem vele, leültem a főnökkel, aki leült vele.
2019. jún. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, megbeszéltük, elbeszélgettünk az illetővel.

Volt aki kapott kisebb fejmosást, figyelemfelhívást, de nem hatott, később maga mondott fel, volt aki így nem kapott hosszabb távra ajánlatot (gyakornok)


Ja és nem sori munkáról van szó, hanem irodai meló diplomásokkal

2019. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!