Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, ha minden...

Mit tennétek, ha minden hétvégén hívogatna a főnökötök?

Figyelt kérdés
A főnökömnek én vagyok egyedül a titkárnője, alapból egész jól össze tudunk dolgozni. Viszont minden egyes hétvégén felhív valami olyan indokkal, ami egyáltalán nem halaszthatatlan. Mivel nem hajlandó megtanulni számítógépet kezelni, olyan dolgokért kell vasárnap bemennem az irodába,mint pl egy e-mail elküldése, ami ráadásul ráérne hétfő reggel is, tényleg nem sos ügyekről van szó. Ami még rosszabb,hogy kisvárosban lakunk, tudja hol élek,tehát képes eljönni értem,hogy bevisz. Ha nem veszem fel a telefont képes felhívni a vezetékes telefont, ami azóta a szüleim száma (ezt ő is tudja, de nem érdekli akkor tőlük érdeklődik, hol vagyok mit csinálok). Szabim alatt is be kellett mennem,pedig az sem volt fontos egyáltalán volt, hogy amit csináltam végül nem is kellett...Szerintetek jogosan vagyok kiakadva? Mit tennétek a helyemben?
2019. júl. 15. 05:17
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, hasznosak voltak. Alapvetően nem gondolom magam csicskának,de kívülállóként mostmár valóban úgy tűnhet,pedig ki szoktam állni magamért, de most, mikor párszor már odaszóltam (udvariasan) olyan szinten sértődött meg az öreg (azt hittem ennyi idő után belefér,hogy szabadnapon foglalkozz egy kicsit a rendelővel...vasárnap este szóltam, direkt nem napközben, hogy ne az egész napod rontsam el...) Hogy azt látni kellene. Konrketan olyan sza.rnak vagyok beallitva és annyira manipulatív, hogy magamat okolom mert megkaptam, hogy én hogy szóltam oda neki és stb pedig esküszöm minden beteg azt mondja milyen udvarias és kedves vagyok de már nem tudom megőrülök... megint nem bírok már aludni sem.
2019. júl. 16. 04:53
 32/32 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy hagytad, hogy ilyennek ismerjen meg, aki mindig ugrik a szóra. Eleve ezt nem lett volna szabad. Most már, ha látja, hogy lázadni akarsz, próbálsz kiállni magadért, mindent meg fog tenni azért, hogy visszarettentsen, és te megmaradj az engedelmes szolgának. A kirúgáson kívül még esetleg olyasmivel is megfenyegethet, hogy utána elintézi, hogy az egész megyében ne kapj munkát sehol. A gyenge, szolgalelkű embert szinte bármilyen képtelenséggel meg lehet törni.
2019. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!