Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csak ilyen elvárások...

Miért csak ilyen elvárások vannak a cégeknél?

Figyelt kérdés
Álláshirdetést nézem, hogy mindig ambíciózus, "taposó", jól terhelhető, stressztűrő embereket keresnek. Én NEM ilyennek születtem és nem is akarok ilyenné válni, mert egyrészt hívő vagyok és Jézus nem ezt tanította. Ilyen ember hogy kaphat munkát: barátságos, segítőkész, lassú, megfontolt, ha valaki előrébb akar jutni, akkor előre engedi, nem fontos számára a pénz, de éhenhalni nem akar. Nem szereti a stresszt, szeret sokat elmélkedni és néha nagyokat sétálgatni, akár munkaidő alatt, mint Jézus a pusztában. Fáradékony is vagyok.
2019. júl. 23. 09:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ismét megkérdem, a lassúság hol előny?
2019. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Talán az evésnél, mert akkor a gyomornak nem kell annyit dolgoznia, mert jól megrágom a kaját. Pl. még talán festészetben, mert a Mona Lisa kép is 3-4 évig készült. Mondjuk festményt meg már nem vesznek. De régen egy hétig is készítettek egy jó cipőt vagy ruhát, de ma már tömeggyártás van. Ez sem jó. Kezdem azt érezni, hogy rossz korba születtem.
2019. júl. 26. 09:29
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen, csak ezekhez tehetség is kellett.
2019. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Miért?

Most akkor tehetségtelen emberek élnek a Földön és ezért kell a pörgés és stressztűrés? Ez az új tehetséges jellemvonás?

2019. júl. 26. 12:55
 25/28 anonim ***** válasza:

A festészetről írtam, és akárcsak minden művszethez, igenis kell hozzá tehetség.

Da Vinci festményei nem azért gyönyörűek, mert lassan csinálta őket, hanem mert tehetséges volt hozzá, és nem sajnálta az időt, hogy kidolgozza a részleteket.


Te mit tudnál felmutatni bármilyen állásinterjún? Hogy lassú vagy? Szerinted ez kit győzne meg?

2019. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk most így eszembe jutott, hogy lehetnék Taj-Csi Csuan oktató. Szerinted van ilyenre igény?

Vagy kézrátétellel gyógyítás, csak nem olyan a kezem. De mondjuk másnak sem, max. becsap mindenkit.

2019. júl. 26. 13:19
 27/28 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Biztos lenne valakinek igénye rá.

Hajrá, vágj bele.

2019. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kézrátétellel gyógyító... Tehát abból akarsz megélni, hogy még nálad is sötétebb embereket vágsz át...
2019. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!