Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak nekem van már most...

Csak nekem van már most elegem mindenből?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 20:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
49%
Undorító stilusod van, senkit nem érdekel, hogy mindenből eleged van, te szegény, aki 3 hónap láblógatás után, tanulnod kell, tényleg megszakad a szívem. Hisztis paraszt
2019. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen nyomorék vagy. Ne rinyálny már basszus mindenki átment azon amin te sőt több dolgon is. Kuss és örülj neki hogy csak ennyi bajod van.
2019. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%
Én 2018-ban érettségiztem, most dolgozom de ahogy elnéztem a korosztályom többsége vagy fiatalabbak már nem nagyon tudnak vagy akarnak keményebb munkát végezni mint én és most tekintsük el attól mit dolgozok attól sajnos még igaz lesz...és most lehet jönni azzal hogy én "értelmiségi" leszek azzal nem leszel több vagy jobb!
2019. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!