Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan koptassam le magamról...

Hogyan koptassam le magamról a retardált osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most lettem 9. Es és én mondhatni az osztály menőbb rétegébe tartozom. Van egy gyerek aki megpróbál sztem a haverom lenni, de ő nekem egyáltalán nem szimpatikus, és nem is menő (de nem is ez a lényeg) meg eléggé bolond meg csúnya is szegény. Tegnap beszélgettem az ismerőseimmel, akik az evfolyamtársaim, ez a gyerek meg csak ott állt, amig mi dumáltunk, és ez nagyon ciki volt nekem. Képzeljetek el egy csira, kicsit kattos gyereket...

Megértem h próbál beilleszkedni az osztályba, de haverkodjon a saját súlycsoportjával.

Nem vagyok bunkó, nem is akarom annyival lerendezni, hogy pl ne kövess már vagy ilyesmi.

Szóval a kérdés az, hogy hogyan rázzam le magamról, hogy ne kisérgessen, várogasson?



2019. szept. 7. 20:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem cigány a kérdező, manapság már ez a szókincse a 12-16 éves korosztálynak.

Ez a menőmanó kicsigengszter meg fog még röhögni saját magán egy pár év múlva. A “csira, kattos” gyerek majd csak rájön, hogy felesleges ilyenekkel barátkozni.

2019. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is elhittem magamról hogy gengszter vagyok,olyan 12 vagy 14 évesen.
2019. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

még csak 9.-esek vagytok és egy hét telt el, nem ismeritek egymást.

Ha majd megismer, milyen vagy, akkor magától nem akar majd veled barátkozni, nem kell lekoptatnod :D

2019. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ismered. Próbáld meg egy kicsit megismerni, hátha mégse akkora "csíra" mint hiszed.


Ahogy elnézem, szerezhetnél egy barátot, akire számíthatsz.


Adj neki egy esélyt.

2019. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat.


Pont tavalyról rémlik egy hasonló kérdés. Ugyanilyen stílusban, ugyanez a szitu. Van egy sanda gyanúm, hogy Te vagy a szóban forgó gyerek és ezzel vagy büntetni szeretnéd magad, mert annyi negatívat kaptál, hogy elhitted őket és nem szereted már te se magadat - vagy szeretnéd olvasni, látni, tudni, hogy van, aki úgy véli, nem helyes, ahogy bánnak Veled.


A fő kérdés; miért bánnak így Veled? Oké, azt írod, hogy csíra, kattos, stb - de pontosan miért? Rá vagy állva egy témára vagy nyögvenyelősek a beszélgetések Veled, mert feszengsz a közelükben? Vagy nem látod, hol a határ, túl közvetlen vagy, hajlamos vagy mások privát szférájába mászni? Olyan, ami ellen változással vagy pszichológus segítségével tehetsz?


Vagy nem tehetsz róla? Ki tudna ebben az esetben segíteni?


Ha a kérdésekre megvannak a válaszok, előrébb vagy, hogy ne érezd úgy magad, ahogy most.


Kitartást és sok sikert kívánok!

2019. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem igazán értelek, szerinted magammal beszélgetek?
2019. szept. 9. 19:56
 27/28 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már, hogy nektek nincs olyan ember, aki nem szimpatikus, vagy csak nem akartok társalogni vele, esetleg ha egy baráti társaságban vagytok, és ő is ott van, akkor legszívesebben letagadnátok?
2019. szept. 9. 19:59
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha annyira menő gyerek vagy, akkor tudsz neki szólni, hogy: "Szia, ne haragudj, de épp a barátaimmal beszélgetek, egy kicsit arrább mennél kérlek?"


"Szia, bocsi de zavarsz. Mit szeretnél?"


Vagy valami hasonló, de ne bunkó stílusban.

2019. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!