Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan koptassam le magamról...

Hogyan koptassam le magamról a retardált osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most lettem 9. Es és én mondhatni az osztály menőbb rétegébe tartozom. Van egy gyerek aki megpróbál sztem a haverom lenni, de ő nekem egyáltalán nem szimpatikus, és nem is menő (de nem is ez a lényeg) meg eléggé bolond meg csúnya is szegény. Tegnap beszélgettem az ismerőseimmel, akik az evfolyamtársaim, ez a gyerek meg csak ott állt, amig mi dumáltunk, és ez nagyon ciki volt nekem. Képzeljetek el egy csira, kicsit kattos gyereket...

Megértem h próbál beilleszkedni az osztályba, de haverkodjon a saját súlycsoportjával.

Nem vagyok bunkó, nem is akarom annyival lerendezni, hogy pl ne kövess már vagy ilyesmi.

Szóval a kérdés az, hogy hogyan rázzam le magamról, hogy ne kisérgessen, várogasson?



2019. szept. 7. 20:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A taghoz, akiről szó van, ahhoz képest biztos menő vagyok. Amúgy meg a tényleg menőkkel elég jóban vagyok, ezért annyira hülye csak nem lehetek már.
2019. szept. 7. 21:18
 12/28 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom csaholsz a többiek után akik hébe hóba megszívatnak ha olyan kedvük van és nyalsz nekik hátha elfogadnak.
2019. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
Remelem, lekopik rolad, es talal ertelmesebb baratot nalad. Azt hiszed most, h meno vagy, de kikerulsz a nagyvilagba, aztan pofara fogsz esni, Kicsicsira (haha)
2019. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Cigány vagy?
2019. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Bekötötték a telepen a netet?
2019. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is retardált vagy, már bocsi.


Nem baj, 10 év múlva röhögsz/szégyenkezel majd ezen a kérdésen.


Amúgy ne gondoltál még arra, hogy egyenesen beszélj vele arról, hogy ez téged zavar? Ha nem, akkor sajnos csak egy átlag kölök vagy, nem egy kiemelkedő akárki.

2019. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, de kedvesen, figyelmesen, hogy bocsi, de nem szeretnél barátkozni vele. És hogy tényleg bocsi és sajnálod, de hát (ez van---ezt még halkan odateheted a végére,és nagyon finoman, lassan, hogy pl elnyeled a szót.)
2019. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Csicskak gengszterek xddd honnan szedik a mai fiatalok a szókincsüket? Tiszta 90es évek gettó szintje
2019. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező privátba elküldött melegebb éghajlatra! #2es vagyok! Szóval a kérdező tényleg nagyon menő gyerek, ha élőbe is ilyen kemény, akkor elismerés, hogy menő gyerek!
2019. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy írtam neked privátot! :)
2019. szept. 8. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!