Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért terjesztik azokat a...

Miért terjesztik azokat a pletykákat az egyetemről hogy vért kell izzadni, átvirrasztják az éjszakákat, napi 10 kávét megisznak mert olyan fáradtak stb?

Figyelt kérdés
Sokkal lazább mint a középiskola.Rengeteg szabadidőm van,6x edzek egy héten.Pénteken tanítás sincs.

2019. okt. 21. 11:56
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
83%

"mert még egyik egyetemista sem túlórázott 4-5 órákat, egy amúgy is húzós nap után"


Azért tanulunk, hogy ne is kelljen :D

2019. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 Metionin ***** válasza:
89%
#30 kár hogy sok egyetemista dolgozik is és óráról mennek a gyárba vagy fordítva :D
2019. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
24%

"Azért tanulunk, hogy ne is kelljen :D"

Adok egy kis felvilágosítást az élet nagy dolgairól: minél többet tudsz, annál több melót próbálnak meg a nyakadba akasztani. Ezért játszom el pár éve, hogy én hülye vagyok mindenhez, és inkább a hobbimra koncentrálok, ami szintén hoz pénzt.

Tudom-tudom, itt mindenki vállalkozó meg főnök lesz majd, mert abban van a pénz; no, akkor meg éjjel-nappal dolgozni fogtok.

Mondjuk itt gyk-n úgy szárnyal a magyar gazdaság, hogy hamarost' elhagyja a sztratoszférát - boldog-boldogtalan nettó millákat keres.


Pontozzatok negatívba, attól még ez az igazság.

2019. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
78%

Hát én mérnökinformatikus diplomával dolgozom fejlesztőként idén 6. éve, ez a 3. munkahelyem.

Eddig 3 óránál többet sosem túlóráztam, azt is úgy, hogy akkor másnap haza mentem 3 órával hamarabb.

2019. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
26%

az szép, hogy itt bárki is azt hiszi, hogy a túlóra attól függ, hogy kinek mennyire "értékes" diplomája van :D

remélem, ez csak vicc volt

ez nagyon nem így működik gyerekek

2019. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
60%
Hogy működik?
2019. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
27%

köszi a lepontozást emberek, de nem lehettek ennyire ostobák:D

sebész vagyok, tesóm marketinges, barátom szakács, egy haverom cnc-s

annyit dolgozunk mindannyian, hogy kb képen látjuk csak a családunkat, és nem mondanám azt, hogy ezek értéktelen szakmák...

2019. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
23%

#37 hát ez a ti problémátok.

Nekem sosem kell túlórázni. Ha kéne és nem akarnék, akkor felmondanék és átmennék olyan helyre, ahol nem kell.

2019. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
37%

jó, akkor majd átmegyek egy másik kórházba, biztos ott kevesebb lesz a meló :D

de én egyébként is csak annyit mondtam, hogy a jó diploma nem azt jelenti, hogy nincs túlóra

rengeteg olyan ismerősöm van, akinek egy érettségije van "csak", és sosem kell túlóráznia

2019. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
41%

Hát akkor kinek mit jelent a jó diploma. Én alapvetően a jó diploma velejárójának tartom, hogy olyan körülmények között dolgozhassak vele, amilyet az igényeimnek megfelelőnek tartok (nyilván ésszerű határok között).

Ha nem akarok túlórázni, akkor dolgozhassak vele olyan helyen, ahol nem kell túlóráznom. Ha nem akarok 10 másik emberrel összezárva lenni, akkor ne kelljen 10 másik emberrel egy légtérben dolgoznom, stb.

Szerencsére ez teljesül is.

2019. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!