Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért terjesztik azokat a...

Miért terjesztik azokat a pletykákat az egyetemről hogy vért kell izzadni, átvirrasztják az éjszakákat, napi 10 kávét megisznak mert olyan fáradtak stb?

Figyelt kérdés
Sokkal lazább mint a középiskola.Rengeteg szabadidőm van,6x edzek egy héten.Pénteken tanítás sincs.

2019. okt. 21. 11:56
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%

De még mindig nem írtad le, hogy melyik fősuli/egyetem milyen szakára jársz.


Egyik volt középsulis osztálytársnőm bme-n építészeti szakra járt, jó tanuló és nagyon sokat tanult egyetemen és nem az utolsó pillanatban készült a vizsgákra.


Túl nagy a szád, kérdező, de jó lenne végre bevallani, hogy nem egy jogász, orvos, vagy mérnök, vagy építész szakra jársz.

2019. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy nem írja egyik laza arc sem, hanyad éves és melyik egyetem, melyik karán, mit tanul, mert egyértelmű lenne, hogy mitől érnek rá ennyire.

Igenis vannak szakok, ahol nem elég a jó képesség és a szorgalom. A tanulás, a labor sok időt elvesz.

2019. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
42%
Büfészakon laza, csak miután lediplomázol és bruttó 180-ért mehetsz egy gyárba raklapozni azért majd átértékeled hogy volt-e értelme ellötyögni 3-4 évet a semmiért.
2019. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami, munkatársnőm lánya magyar-ének szakra jár, pedagógus lesz, rengeteget kell tanulnia. A magyar szak az külön megérne egy misét. Plusz próbákra kell járnia, gyakorolnia kell az éneket, zongorára jár..stb.
2019. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
28%
Én nyelvszakra járok (egy nyelv főszak, egy nyelv minor, szóval dupla nyelvszakra) és baromira unatkozom. Orvosin meghalnék, de hát ezért is nem vagyok orvosin. Szabadbölcsészeseknek meg aztán semmi dolguk nincs, úgy kell plusz órákat felvenniük, hogy meglegyen a 30 kredit. Haverom kínjában már litvánt tanul meg szexuálpszichológiát, csak hogy csináljon is valamit.
2019. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
41%
Azt nem mondom, hogy laza, de jobban tetszett, mint a középiskolás rendszer. Nekem pont megfelelő volt, hogy nem óráról órára kell készülni, hanem a vizsgákra, ZH-kra, és emellett vannak otthon végzendő feladatok, beadandók, kutatások. Én így jobban be tudtam osztani az időmet, mert mindent lehetett előre tervezni. Néha azért sok volt, amikor túl sok vizsga jött össze, főleg, ha olyan, amire nehezebb volt felkészülni. De azért sikerült.
2019. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
NKE
2019. okt. 21. 12:57
 18/51 anonim ***** válasza:
76%
lol
2019. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
20%

NKE az hagyjuk suli, meg lesz a böjtje,amikor majd gyárba kell menned 8 műszakba.


Egy BME komolyabb mérnök szak,ELTE pproginf ezeket próbáld 500-ból 10 el is végzi.

2019. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ hova jársz?

Az ELTE az biztos hogy elég kemény,de vannak olyan helyek azt hiszem például pesten ahol minden tétel ki van dolgozva,nem annyira nehéz,ahova csak úgy be kell járni nem is kell nagyon megerőltetni magadat, csak úgy anyuci és apuci fizeti neked hogy legyen már valamilyen diplomád mert nekik is van az sem baj ha sík hülye vagy csak legyen egy diploma, de azzal nem sokat fogsz érni.

2019. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!