Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hazugságokat terjesztenek...

Hazugságokat terjesztenek rólam az osztálytársaim!?

Figyelt kérdés

Hazugságokat terjesztenek rólam a suliban, és nem tudom magam "kimagyarázni".


Ilyen pl az, hogy meleg vagyok és, hogy milliárdos vagyok.


16 éves vagyok, fiú, de ennek ellenére én nem vagyok ez az arcoskodó nagyképű osztály nagymenője.


Az ofő amikor az iskolai adományokról beszélt, mondta, hogy lesznek akik nem tehetik meg, hogy nagy összeget adományozzanak, de lesznek, akik viszont igen. És ekkor minden szem rám szegeződött és elsőre nem is tudtam, hogy most mi van...


Másik eset, amikor Azért nem adnak kölcsön egy lapot óra közben, mert minek kérek, ha megvehetem a teljes gyárat is...


És még mindig nem tudom h,ogy miről van szó. Aztán amikor leszállok a buszról egyből kérdezik már más osztályba járók, hogy mivan lerobbant a helikoptered?


Aztán egyik "havertól" megtudtam hogy azt terjesztik, hogy milliárdos vagyok. Azt hozzáteszem h,ogy ha az lennék akkor már rég nem járnék iskolába és nem azok gyötörném magam, hogy milyen munkám legyen...



A másik az az, hogy meleg vagyok. (Van barátnőm, de másik városban él, de a többi tanuló nem látta)


És sokszor odajönnek hozzám a legnagyobb jóindulattal, hogy ne aggódjak, pk elfogadnak engem.. (Ezt teljes szívéből mondta valaki, mert elhitte)


És ez a legrosszabb, hogy fordulnak el tőlem a barátaim, mert nagyképű milliárdosnak tartanak és/vagy melegnek...


Két fajta gyerek van. Aki röhög ezeken a sztorikon és rajtam meg az, aki elhiszi és komolyan veszi. Na ők azok akik elfordulnak tőle.


Elsőre nem si tudtam h,ogy miért nem állnak szóba velem néhányan. És egyszerűen nem tudom magam kimagyarázni. Mutatom h,ogy tessék itt vagyok a barátnőmmel egy képen, erre azt mondják, hogy jólvan megy a photoshop.


Ja meg van egy harmadik féle gyerek, akik azt hiszik, hogy én hazudtam be ezeket!!! És ez talán a legrosszabb..


Rengetegen kamugépnek becéznek.. Azt hiszik, hogy én kamuzom azt, hogy húú én milyen gazdag vagyok..


2020. febr. 9. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem opció a suliváltás.


Sokan javasolnák, de az egyetlen hátulütője, hogy a gondok elől lehetetlen elmenekülni.


nekem is volt, hogy nem indítottam fényesen a gimit, konkrétan lehetetlen volt rendbe hozni azt, amit első évben elszúrtam, pedig keményen próbálkoztam. Átmentem egy új suliba. Kb fél évvel rá jött egy gyerek is aki szépen mesélt a többieknek a múltamról.


Emellett a gyerekeknek minig kell, hogy legyen valaki, akit kipc-znek, kollektíven nem kedvelnek. Ha Te nem lennél, lenne más. Sajnos most Te vagy az áldozatuk.


Annyit tehetsz és, tudom ez nehéz, hogy kibírod a suli végéig. Érettségiig még alakulhatnak a dolgok bárhogy, plusz érettségi után új közösségbe kerülsz (munka vagy egyetem). Hogy ott milyen emberek vesznek körbe, azt nem tudom előre megmondani, de, ha szerencséd van, akkor érettségivel véget ér az egész.


A Grace klinikában ondta George, hogy az iskolai bántalmazottak sajnos csak azt tehetik, hogy kivárják az iskolai évek végét.


Kitartást!

2020. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehetséges iskolát váltani, akár másik környékre járni. Egy tizenéves gyereknek a négy év középiskola az élete negyede! Nem szabad azt mondani, hogy bírja ki. Próbáljon szerencsét máshol.
2020. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nehéz szitu, igaztalanul vádolnak, holott, ha igaz lenne a pletyka, akkor se lenne hozzá semmi közük. Ezt csak úgy tudod kezelni, hogy erőt mutatsz és visszavered a támadásokat nem magyarázkodó stílusban. A lényeg az, hogy ne hagyd, hogy olyan emberek véleménye befolyásoljon, akik viccet csinálnak belőled. Csak azoknak a véleményére adj, akik ismerik és elfogadják az igazi éned. Koncentrálj a tanulmányaidra, hozz ki magadból a maximumot jó 2 évet kell kibírnod ezen idióták között, utána már csak egy rossz emlék lesz. Ne hagyd, hogy ártó szándékú, rossz emberek véleménye határozzon meg. Fel a fejjel.
2020. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon is lehetséges iskolát váltani, akár másik környékre járni. Egy tizenéves gyereknek a négy év középiskola az élete negyede! Nem szabad azt mondani, hogy bírja ki. Próbáljon szerencsét máshol


***


Nekem 6 év volt a gimi, egy váltással. Egyszer évet ismételtem, plusz egy öt éves gimiben tanultam.

A hat év nagyon pocsék volt. Túléltem; összeszorítottam a fogaimat és csináltam. Tudtam más suliban se lenne másképp, elvégre suliváltással csináltam.

Érettségi után mentem az egyetemre és megszűntek a gondok.

Na ez hat év volt az életemből így, de akkor lenne kihatással a mai napokra vagy akkor visszaemlékezni rá, ha a múltban élnék.

Ez van, vannak xar szakaszai az életnek, el kell fogadni.

2020. febr. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!