Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárnak nem örülnie kéne ha...

Tanárnak nem örülnie kéne ha elmarad a szóbeli érettségi? Az neki rengeteg munka most ez nem lesz-ennek miért nem örül?

Figyelt kérdés

Több tanár nyafizik, hogy elmaradnak a szóbelik. Nem értem hát ez nekik csak MUNKA méghozzá nem is kevés. A szóbelik 2 nap / osztály legalább és reggeltől estig. Ez a szokásos.

Na ez most nem lesz.

De akkor miért nyafiznak? Hát ez nekik csak jó! kevesebb meló!


(hogy a diákoknak mennyire jó, az más kérdés van akinek havaj mert jó lett az írásbeli is, van akinek a szóbeli elmaradása egy nagyon szar eredményű érettségit eredményez majd)


2020. máj. 8. 09:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Melette meg szinten jo kérdés miért lenne róla papírom?

Többször is javasoltak alsóban hogy hova menjünk hogy kapják, de semmilyen szinten nem akartam hátrányát látni.

Soha semmilyen teszten nem takaroztam vele eljutottam nélküle egy diplomáig.NIncs rá szükségem.

2020. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A tanárnak ez egy hivatás. A többit gondold hozzá
2020. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a nyafogó tanárok valószínűleg csak a fejedben léteznek.
2020. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Tanárnak lenni, nem hivatás hanem mentális betegség, erőteljes szadista és nárcisztikus vonások kellenek hozzá. Ez alól talán egyedül a tanítók kivételek, meg persze az egyetemi oktatók.
2020. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A nyafogó tanárok jellemzően a pedagógustársadalom kicsiny szeletét jelentik. Az alapítványi és a többi iskolában, ha meg van a gyereknek a legalább 25%-a akkor vége az érettséginek.


Gratulálok kérdező. Egyre jobban fejlődsz az alapítványis kérdéseiddel. Eddig csak a piás főnőködet és az iskoládat szídtad, most végre a tanárokat vedted elő. Kíváncsian várom, hogy mikor írsz már ki egy kérdést az iskolai könyvtárosról és a pedagóviai aszisztensről.

2020. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!