Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A GDPR-t nem sérti hogy a...

A GDPR-t nem sérti hogy a tanár bizonyítványosztáskor az egész osztály előtt olvassa fel egyes diákok (kirívóan rossz vagy jó ) eredményeit? Ez nem személyes adat?

Figyelt kérdés

Ott az egész osztály és az of tételesen olvassa az egész osztály előtt egyes tanulók bizonyítványát (nyilván a kirívóan rossz vagy jó biziket)


Ez nem kőkeményen sérti a GDPR-t? Most ugyan kinek mi köze hozzá hogy én miből vagyok kettes miből buktam vagy épp színjeles vagyok és dicséretes? Ehhez köze bárkinek is mi?

Ez nem személyes adat lenne?


2020. jún. 17. 19:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"Akkor miért lógnak kinn a tanszéki faliújságon még most is a ZH-k eredményei papíron?"

Ezt a tanszektol kellene megkerdezni, nalunk ez nem szokas.

Amit az elottem szolo irt, az elofordul, de neptunkod szerepel a jegy mellett, nem pedig nev.

Korabban is eleg reszletesen kifejtettem, hogy nyilvanossagra hozni mas eredmenyet a nevevel, szabalytalan.

2020. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!