Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi értelme beindítani a...

Mi értelme beindítani a tanévet ha aztán úgyis majd leáll?

Figyelt kérdés

Az ugye erősen sejthető hogy ősszel (okt közepe vége) a vírushelyzet miatt leáll majd a jelenléti oktatás. Most lehet vonyítani hogy „háááááá honnan tudod eztet tesó“ de akkor is így lesz.

De ha így lesz-akkor eleve minek beindítani?


2020. aug. 13. 08:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne? Amíg lehet, járjanak. Sok szülőnek elvileg már nem sok szabija maradt.


Te amúgy megint az érettségis vagy? Bár nincs caps lock-os hümmögés a szövegben, lehet hogy tévedek. :DDD

2020. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

"Te amúgy megint az érettségis vagy?"


Voltam 15 évvel ezelőtt.

2020. aug. 13. 09:05
 3/25 A kérdező kommentje:

" Sok szülőnek elvileg már nem sok szabija maradt."


Hát pedig fel lesz nekik adva a lecke októbertől. Ha van szabi ha nincs, meg kell majd oldani.

2020. aug. 13. 09:06
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

#2

Arra gondoltam, hogy az a kérdező, aki hasonló jellegű háborgós kérdéseket írogatott ki napjában 20x legalább az érettségi környékén. :)

2020. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mire gondoltál mert ez csak melléduma terelés. Nem a kérdésre a válasz.
2020. aug. 13. 09:10
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ő az, csak hol diák, hol tanár, hol szülő, hol cégnél munkatárs.
2020. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#6

Jaja, azt láttam hogy több identitással dolgozik. :D De ebben a kérdésben MÉG MINDIG nem volt az a jóféle KIHANGSÚLYOZÁS amit már megszoktunk, érted, HM????

:D

2020. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne hisztizz már, nem volt elég az az ingyenfélév, amit kaptatok márciustól?

Nem egy ismerősömnek "furcsa mód" 1 egészet javult az átlaga az online oktatáskor.

2020. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

TE miért eszel?? Legkésöbb pár óra múlva úgyis megéhezel!


A kérdésed ugyanilyen, mint amit én írtam - a gyerekeknek sokkal jobb az iskolában oktatás, ahol szakképzett tanárok tudnak velük foglalkozni, mint az otthoni kényszermegoldás, ahol az igen sok esetben teljesen tanulatlan szülö nem tud semmit segíteni, a gyereknek sokkal nehezebb megtanulni az anyagot, nem si szólva arról, hoyg a gyerekek jó részének nincs kellö önfegyelme a rendszeres tanuláshoz, ha nincs megfelelö felügyelet mellettük.

2020. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
0%
Semmi értelme, csak az hogy jol megfertőzik egymást,nekem a gyetekek mindig le betegszenek ahogy a suliba lépnek.félek is
2020. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!