Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi értelme beindítani a...

Mi értelme beindítani a tanévet ha aztán úgyis majd leáll?

Figyelt kérdés

Az ugye erősen sejthető hogy ősszel (okt közepe vége) a vírushelyzet miatt leáll majd a jelenléti oktatás. Most lehet vonyítani hogy „háááááá honnan tudod eztet tesó“ de akkor is így lesz.

De ha így lesz-akkor eleve minek beindítani?


2020. aug. 13. 08:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"hogy októberben újra leáll a közoktatás. A szeretteid életére esküszöl, hogy ezt láttad?"


Csak olvasok olvasok olvasok és van eszem ahhoz hogy elemi következtetéseket vonjak le (ld Merkely stb kijelentései).


De aki homokba akarja dugni a fejét aztán utolsó pillanatban sipákolni hogy háááááttt miért nem szóltak időben....(miközben csak elemi józan paraszti ész kell)


na ehhez is joga van mindenkinek.

2020. aug. 13. 12:33
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogy ismét olyan szintű leállás legyen, ami tavasszal volt. Ha visszatér a márciusi helyzet, akkor szerintem megyénként fognak eltérő intézkedéseket hozni. Az iskolai oktatást pedig nem hiszem, hogy olyan formában fogják folytatni, ahogy tavasszal volt, inkább valamilyen hibrid módszert találnak ki.
2020. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"Én nem tudom elképzelni, hogy ismét olyan szintű leállás legyen, ami tavasszal volt"


1. én nem beszéltem "olyan" leállásról, csak a sulikról....


2. Ha nem tudod elképzelni, olvasgass, pl ezt mert vannak akik meg el tudják képzelni, és ők vannak döntéshozói helyzetben....


Koronavírus: mi lehet az a pont, amikor újra le kell zárni az országot?


[link]

2020. aug. 13. 21:16
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Koronavírus: mi lehet az a pont, amikor újra le kell zárni az országot?"


Erre senki se tudja a választ itt a gyakorin, de még az operatív törzsben sem.


Szerény véleményem szerint ha a gyakorira kikerül ebben a témában 2020 db ilyen kérdés mint a tiéd akkor bezárják az iskolákat és digitális oktatás lesz majd.

2020. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

"2020 db ilyen kérdés mint a tiéd "


mind az utolsóm szálig az enyém, de nem csak az, az összes rovat összes kérdése sőt VÁLASZA is az enyém.


Még a te válaszodat is én írtam!

2020. aug. 13. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!