Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bunkó tanárt hogyan lehet...

Bunkó tanárt hogyan lehet kikészíteni?

Figyelt kérdés
Csalóka a fenti kérdés, nem akarok a szintjére süllyedni, pusztán figyelemfelkeltés céljából fogalmaztam így. Bunkó és lekezelő mindenkivel, próbál megalázni mindenkit. Hogyan lehet ''tisztelettel'' kezelni az ilyet? Gondoltam arra, hogy kedves mosollyal az arcomon bólogatok, mert ugye akkor nem kapná meg tőlem az általános reakciót. Szerintetek irritálná, ha nem a megszokott választ kapná? Eddig nem szóltam semmit, csak ültem rezzenéstelen arccal, mert nem érdekelt, de kezd egyre személyesebb lenni (mindenkivel).

2020. okt. 14. 22:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mi összefogással a gimiben a német tanárt "eltakarítottuk" és kértünk, kaptunk másikat. Össze kellene fogni egységesen, úgy mint a Kormány ellen. Ellenkező esetben olyan teszetoszaság lesz mint az országban.
2020. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csiklandozd meg!
2020. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Rakj kerozint a kávéjába. Hidd el nekem mindjárt átérzi,hogy milyen mikor úgy beszél hozzád,mint egy élettelen tárgyal. Viccet félretéve. Bosszantsátok fel. Hidd el, amit ad azt vissza is kell kapja. Viselkedjetek állat módjára. Talán ha normálisabb lesz legyetek ti is azok. A baj hogy osszefogas csak regen volt. Ma már nincs. De legyen most egy kicsi, egy egesz osztaly megbuntetni? Erre sokkal kevesebb az esely,mint 1-2 emberre... Vagy kezdjetek el mindannyian... Ha beszol neked,kerdezz ra,hogy ezt miert,stb stb,aztán szóljon közbe másik 3...
2020. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!