Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy a tesitanárom...

Mit tegyek, hogy a tesitanárom felfogja, hogy lehetetlent nem tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés

egyik gyakorlat az volt, hogy hanyatt fekve fel kell emelni a lábunkat 15 centi magasba. Oké, menni fog.

De akkor jöttem rá, hogy a lábaim nehezebbek, mint a felső testem. Nem tudom miért.

A seggem a forgáspont és ha felemelem a lábaimat kinyújtva akkor előre billenek egyenes háttal is.

És még ő jön oda, hogy csináljam rendesen.


Egyenes a hátam, karom kinyújtva hátra, de lehetetlent nem tudok megcsinálni. kapaszkodjak a levegőbe? kérdeztem.

És elkezdett ordibálni, hogy vagy csinálom rendesen vagy bevág órai munka elégtelent.


Nem tudok mit csinálni!!!! Egyszerű fizika! Futó vagyok, sok az izom a lábamon, persze, hogy nehezebb a felsőtestemnél.


2020. nov. 6. 17:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9: Olyanra is volt példa. Évfolyamtárs srác (crush :D) kondizik és nagyon sokat súlyzózik, és mivel sosem nyújtotta ki teljesen a könyökét nem tudja mostmár. Őt meg azért b*szták le. Feje fölé kellett nyújtania, de akármennyire erőlködött a megrövidült izmok miatt nem tudta kinyújtani.
2020. nov. 6. 18:32
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem normális a tanárod. Másrészt viszont én is azt hittem, hogy azért nem megy, mert nehezebb a lábam. De igazából a derekamnál nem elég erősek az izmok. Fölhúzott lábbal gondolom le tudod lapítani a derekad a földre. Nyújtott lábbal már nehezebb. Ha így indulsz, és kezded emelni, akkor azt fogod érezni, hogy nagyon hátra akar hajlani a derekad, föl akar púposodni, de ne hagyd. Ha nem megy, akkor előbb azt kell erősíteni, különben hazavágod a gerinced (bár erre a tesitanárok nem feltétlen fektetnek olyan nagy hangsúlyt). Ha lenn bírod tartani a derekad, akkor a lábad is szépen föl fog jönni.


De az elég gáz, hogy a tesitanár csak leszid, aheleyett hogy elmagyarázná, mit csinálsz rosszul. Ha meg ő se tudja, az elég gáz...

2020. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
11-es igen, ilyenre gondoltam, mert van ilyen. akkor szimplán csak egy nyomorék ez a tesitanár. Sajnos a fajtájában gyakori, ahhoz nem ért amihez kéne ( hogyan kell helyesen elvégezni egy feladatot, sérülést megelőzni vagy kezelni stb.) de veri a mellét, hogy ő tanár, és osztályozatot adhat, holott a legutolsó dolog, ami számít, az a tesi...
2020. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a magasugrást nem tudtam megcsinál a helyes technikával.Amikor osztályzásra került a sor neki futottam aztán ehelyett a nyakatekert mód helyett átugrottam szemből a rudat.Adott rá egy kettest.Mert végül is átugortam..
2020. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

A testnevelés a legalja az iskolai tantárgyaknak. Ha bevág egy egyest, akkor bevág egy egyest. Én pl. sosem tudtam röplabdázni, mert el volt törve a kezem és a sokadik ütés után elkezdett fájni. A fekvőtámasz sem ment és a kötélmászás sem, mert csuklótól a könyékig volt kb a törés, így ha erőltettem, akkor megfájdult. Nálunk sem fogta fel a frusztrált, kiégett idióta tesitanár, hogy nem megy és kész.

Be is vágta párszor az egyest.


Ennek ellenére leérettségiztem, befejeztem az egyetemet is, van munkahelyem és férjem is, pedig asszem kettes voltam tesiből, mert utána a tanár kipécézett magának. :D


Anyukámnak volt igaza akkor is, hogy szarjam le, én már rég a háromszorosát keresem az ő fizetésének, amikor neki még mindig az lesz a legnagyobb öröme, hogy gyerekeket szekálhasson a kis hatalmával, ami a testitanár képzettségével jár.

2020. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hasizom gyakorlat, nem a lábad a nehéz

Amúgy a tesi jegyed senkit nem érdekel, simán kijavítod

2020. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Kb minden tesitanár úgy áll hozzá, hogy minden csak a gyakorlás kérdése és aki nem tudja teljesíteni a követelményeket, az lusta. Szerintem nevetséges, hogy útmutatás meg minden nélkül elvárja, hogy a gyerek arra képezze magát, hogy a lehetetlent teljesítse.


A tesiórák meg tényleg nem a mozgásról szólnak, vagy mindenféle hülye gyakorlatot csinálnak a gyerekek vagy ad nekik egy kabdát aztán, aki utálja a sportot, amit játszanak, úgysem fog sportolni.

2020. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én is azzal kezdtem, hogy helyből távolugrásnál bevállaltam az egyest, de pl has-hátizomnál meg bekamuztuk, mindenkinek, hogy elérte az ötöst, ezért az ottani ötösökkel ki is javítottam. :D


A gerendára asszem egyszer másztam fel és nem tudtam megmozdulni úgy féltem, tériszonyos voltam, a tanár meg egy gyerek fogták a kezemet, úgy jöttem le onnan, aztán egy sima padon mutathattam be a gerendagyakorlatokat, de onnan hármasról indult az osztályzás. Így kaptam kettest.

2020. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18: :D igen, magasugrásnál én is khhm tévedtem khhm 5 centit és khhm véletlen meglett az ötös.


Ez is mekkora f*szság. a 2 méteres csaj csak átlépi, de a 160 centis gyereknek meg szinte saját magát kéne átugornia.

2020. nov. 6. 20:36
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Szomorú, hogy egy tesitanár ordibál, ahelyett, hogy segítene, ha nem megy valami. Magyarázni, rávezetni, megmutatni kéne. Neki is az oktatás lenne a dolga, azért tanár.
2020. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!