Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Digitális oktatáson rám szólt...

Digitális oktatáson rám szólt az egyetemi oktató, mert pólóban és rövidnadrágban ültem a gép előtt. Volt hozzá joga?

Figyelt kérdés
Panelben lakom, a 10. emeleten, itt pokoli meleg van, ha beindul a távfűtés. Olyan a lakás, mint egy finn szauna. Egész télen rövidnadrágban vagyunk, a család minden tagja. Tegnap a digitális oktatáson rám szólt az oktató, hogy vegyek fel hosszúnadrágot, mielőtt a gép (kamera) elé ülök, mert nem kíváncsi a meztelen combjaimra. Volt ehhez joga?

2020. nov. 17. 10:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%

Anno hirdettük a lakást és az egyik érdeklődő akkor jött megnézni, mikor én pizsamapólóban és pizsamanadrágban ültem a gép előtt és épp szakdolgozatot írtam az utolsó hajrában.


Anyukámnak szóvá tette, hogy nem tudta rendesen megnézni a lakást, mert látszott a combom és ott nem tudott körülnézni. :D


Anyának csak annyit mondtam, hogy legközelebb passzolja át a telefont, aztán megmondtam ennek a baromnak, hogy egyrészt nem az asztal alatt kell nézelődni, másrészt meg ne aggódjon, a férje, akit magával hurcolt, túl öreg hozzám, nem lenne esélye nálam egyiküknek sem. Ez természetesen nem indokolja a 3 millió forintos alkut, amit a combjaim látványa miatt követelt kártérítés(?) gyanánt, mi pedig ráérünk az eladással.


Ha ilyet tolna a tanárom, következő órára úgy mennék, hogy hű, hát kérem elromlott a kamera... Nem volt jó a jó, legyen jó a rossz.

2020. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Azért lát, mert távolabb ülök a géptől, és amúgy úgy szeretek ülni, hogy keresztbe pakolom egymáson a lábaimat. Ezért látja a "fedetlen" lábaimat, amelyek olyannyira zavarják őt.
2020. nov. 17. 10:52
 13/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Úr Isten, ne értsd félre, de mit tanít ő? Valami humbuk xart, mi, azok kérik ki így maguknak még a hangyafaxát is.

Hozzánk egy elég elismert szakorvos, belgyógyászatot Metallicás pólóba jött be tanítani nyáron, a Debreceni Egyetemen. Ott azt mondták, abban vagyunk, akkor eszünk, amikor akarunk, ha fontos hívást várunk, vegyük fel, menjünk ki, tegezzük őket.


Nem attól fogsz megtisztelni egy embert, hogyha DR. van a neve előtt, hogy épp miben vagy, stb, hanem a viselkedéseddel, és a hangnemeddel. Persze, mi is teljesen kulturáltan ültünk, figyeltünk, aktívak voltunk az órákon, csendben ettünk ha éhesek voltunk (muszáj volt, 8 órás egyetemi óra 2x 3,5 órában volt megtartva), és pár lezser ruhában voltunk, nem volt kint semmink. De a legkisebb vizsgára is fekete fehérben voltunk, mert amikor illő volt, akkor viszont megtiszteltük a doktorokat, tanárokat, a vizsganapot.


Bezzeg volt egy hülye pitsa, valami szociológia nagyonfontos tantárgyat tanított, arról, hogy jahj szegény magyarországi hajléktalanok, össze kell fogni értük, na annak az óráján még inni se lehetett, ez annyira tipikus....

2020. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ülj közelebb a géphez és ülj normálisan. Nem a nadrággal van itt gond, hanem hogy kocsmába képzeled magad.
2020. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Ja, nem tudtam, hogy hátratett kézzel kell ülni, mint anyáméknak iskolás korukban. Nem lehet keresztbe rakott lábakkal ülni? Ugyan miért?
2020. nov. 17. 10:58
 16/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell átesni a ló túloldalára, de azért az borítékolható, hogy a tanárod lába sem volt feltéve az előtte található asztalon. Ez az utóbbi kommented képet ad arról, hogy nagyjából milyen tisztelettel viszonyulsz általában egy másik emberhez. Ismerek olyan embert, aki ezért el is küldene téged a melegebb éghajlatra, - mondván, hogy nem lehet téged komolyan venni.
2020. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%
lol, nyilván nem kamu és a combjaidat mutogattad
2020. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem mondta, hogy hátratett kézzel kell ülni, de nyilván az előadóban sem fetrengesz két méterre kitolva magad az asztaltól, felpakolt lábbal. Ha rendesen ülnél az asztal mellett, nem látná, milyen nadrág van rajtad, sem a keresztbe pakolt lábaid, ennyire egyszerű.
2020. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Mondjuk ebben a szerkóban nem tudom, mi a zavaró, nyáron is vagyunk az utcán.


[link]

2020. nov. 17. 12:55
 20/35 anonim ***** válasza:
98%
Ez a szerkó még egy szakmunkástól is ízléstelen minden körülmények között, nemhogy egy leendő értelmiségitől
2020. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!