Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Digitális oktatáson rám szólt...

Digitális oktatáson rám szólt az egyetemi oktató, mert pólóban és rövidnadrágban ültem a gép előtt. Volt hozzá joga?

Figyelt kérdés
Panelben lakom, a 10. emeleten, itt pokoli meleg van, ha beindul a távfűtés. Olyan a lakás, mint egy finn szauna. Egész télen rövidnadrágban vagyunk, a család minden tagja. Tegnap a digitális oktatáson rám szólt az oktató, hogy vegyek fel hosszúnadrágot, mielőtt a gép (kamera) elé ülök, mert nem kíváncsi a meztelen combjaimra. Volt ehhez joga?

2020. nov. 17. 10:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
32%
De hogy látja azt,hogy te rövidnadrágban vagy?? Nem csak a fejed meg a nyakad látszik?
2020. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
45%

Ez biztos rövid nadrág és nem boxeralsó?

Vegyél fel egy térdig érő rövid nadrágot és akkor nem látszik a comb, de mégse hosszú nadrág.

2020. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az a furcsa, hogy a lábaidat látta a kamerában.


Nagyon rosszul van beállítva az a kameraállás.


Ez nem Only Fans, hanem online óra :D

2020. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
98%
Megnéztem a képet, hát kösz, ma már nem eszek. Ez nem rövidnadrág, ez alsónadrág, hát látszik a péniszed ember. Fúj basszus. Állítsd be a kamerád, hogy nyakadtól felfele vegyen. Vagy ne kapcsold be a kamerát, nálunk egyetemen nem kötelező szerencsére, kiharcoltuk hogy az ilyen eseteket elkerüljük.
2020. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
98%
Azt mondod, hogy férfi vagy, de bammeg, ezek frissen borotvált női lábak 😂
2020. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha térdnadrágot vennél fel, nem lenne belőle gond.
2020. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%
nincs egy palinak sem ilyen puha laba 😂 meg az enyem is borostasabb pedig no vagyok
2020. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a csaja van a képen; csak azt illusztrálja, hogy "milyen szerkóban szoktak flangálni nyáron az utcán".
2020. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
97%
A képen kb olyan mintha egy +40es átlag nő lenne.
2020. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
36%

Nincs jobb dolga, mint hülyeségekbe belekötni??

Kifogták egy hülye oktatót.

Nekem nincs is a kamera bekapcsolva. Csak egy fotot lát rólam meg halljuk egymást. Elég legyen annyi.

2020. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!