Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt akit kirúgtak a...

Van itt akit kirúgtak a suliból? Vagy van olyan ismerősöd akit valami tényleg nagyon extra durva dolog miatt rúgtak ki? Mi volt a legdurvább dolog amit kellet valakinek csinálni ahhoz,hogy kirúgják vagy eltanácsolják a suliból?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 09:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

30

4-5 nagy fiú volt, kisebb voltam, nem tudom, mi volt konkrétan. Valamit csinálni akartak március 15-én. A szüleiket felelősségre vonták, erről beszéltek a többi szülők -és hogy agyoncsapják a saját gyereküket, ha őket behívják a rendőrségre miattuk-.

De hát a 80-as évek sem volt különb, csak akkor a nyugatias stílusban már nem börtönbe kerültek az emberek, hanem az elmegyógyintézetbe (ha nem fogadták el a kényszernyugdíjat, vagy az útlevelet, mert akkor ugye biztos hülyék). Vagy a temetőbe, baleset, füstmérgezés vagy öngyilkosság után.

A nácizmus szerintem kisinas volt a kommunistákhoz képest, akik még máig is sikeresen átmentették magukat. Mi több nagy a szájuk. Helyi szinten meg főleg.

2021. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
79%

#31


Rémes lehetett nekik. Egy régi középiskolai tanárom azt mesélte, hogy egyetemista korában március 15-én nem volt szabad az utcán gyülekezni. Egy alkalommal még is összecsoportosultak négyen vagy öten, a rendőrök egyből körbe kerítették őket.


Szerintem az elmegyógyintézet rosszabb lehetett a börtönnél is, a sok kényszerkezeléssel. Az ott beadott vackokkal növényt csináltak az emberből.


Szerintem egykutya mindkettő. Az SS golyója is ugyanolyan lyukat ütött az emberen, mint az NKVD-é.

2021. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

32

De ma nincs nácizmus, nácik.

2021. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
76%

Szintén politikai okokból történt kirúgás.


A nyolcvanas években gyors egymásutánban haltak meg az SZKP főtitkárai, 1982-ben Brezsnyev, 1984-ben Andropov és 1985-ben Csernyenko. A gimnázium vezetése azt tervezte, hogy utóbbi temetését a tévében követik nyomon a diákok. Azonban megfeledkeztek az időeltolódásről, és lemaradtak. Egy fiú erre azt a megjegyzést tette, hogy "Nem baj, megnézzük jövőre." Nem úszta meg olcsón, nem csak kicsapták, de az ország összes középiskolájából eltanácsolták, de végül esti tagozaton leérettségizhetett.

2021. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

1. eset: Matarészegen érkezett meg valami tipikus "light-os" sulibulira 14 évesen a srác, és tört-zúzott (meg üvöltözött és káromkodott is).


2. eset: ez nekün úgy volt előadva, hogy a srác be lett fenyítve, hogy kirúgják, de inkább ő hagyta el a sulit (a szüleié volt végül "hivatalos utolsó szó")... mondjuk azért, amit csinált, sztem jogosan nem lehetett volna kirúgni, de összetűzésbe került egy nagyon tekintélyelvű büdös bunkó tanárral, aki szeretett mindenfélével fenyegetni mindenkit, szóval simán el tudom képzelni, hogy belengette.

Annyi volt a sztori, hogy a srác segítő volt egy suli által szervezett nyári táborban a kicsiknek, és ő felügyelt egy faháznyi kölköt. Meg volt adva a takarodóidő, de nem jutottak be időben a zuhanyzóba, így addig, amíg vártak, énekelt meg zenélt nekik egy kicsit, ami túlment kicsit a takarodón, erre a tanár bepipult, hogy miért nem alszanak és miért nincsenek síri kussban, és ekkor hangzott el, hogy az ilyet ki kellene rúgni - akkor volt egy nagyobb összeszólalkozás.


Egyébként az előbbinél jóval durvább dolgok is történtek a suliban, amiért sztem jogos lett volna a kirúgás (még ha vicces sztori is volt köztük), csak nem találták meg a tetteseket, akkor még nem vették komolyan az adott típusú esetet, vagy a gyerekek nem mószerolták be egymást (ellenőrzőkbe hülyeségek firkálása, amit kiloptak a tanáriból; enyhébb égési sérülések ilyen kis pirotechnikai f.szf.szoktól; lopások; durvább sérülésekkel járó bunyók a suli területén, szexuális zaklatás stb.)

2022. nov. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nálunk gimiben ,,lángszórózott" egy gyerek. Tudjátok, amikor a dezodort ráfújják az öngyújtó lángjára. Nem fújt meg vele senkit, csak ökörködött. Az ügyeletes tanár viszont látta, így az igazgató is azonnal tudott róla. Fegyelmivel repült a srác végül.
2023. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!