Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt akit kirúgtak a...

Van itt akit kirúgtak a suliból? Vagy van olyan ismerősöd akit valami tényleg nagyon extra durva dolog miatt rúgtak ki? Mi volt a legdurvább dolog amit kellet valakinek csinálni ahhoz,hogy kirúgják vagy eltanácsolják a suliból?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 09:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

#9

És te nem ütöttél vele?:D

2021. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagyok, meg nem is dohányzom, bennem nem látott kihívást :D
2021. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy srác valahogy ellopta egy netes játékban a cuccait idegeneknek. Az idegenek pedig valahogy rájöttek, hogy ki volt és elkezdtek csoportosulni az iskola előtt, meg akarták verni. Jött a srác apja is, volt valami bunyó, meg nemtom, nem igazán voltam ott, de emiatt kicsapták.
2021. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Illetve nem biztos, hogy kicsapták, lehet h csak tanácsolták, hogy inkább menjen más suliba. Aztán el is ment.
2021. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%

#12 hány centi vagy?

és hány centisekbe kötött bele? xd

2021. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
12-es! most hány éves az az illető?
2021. febr. 17. 10:39
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem több iskolából is kicsaptak kölyökkoromban, igaz nem durva dolog miatt, csak szerettem iskola mellé járni.
2021. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
17.(:!!!
2021. febr. 17. 16:41
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

11.osztályba engem majdnem, mert összeverekedtem három osztálytársammal az öltözőben, tesi óra után. Annyi szóljon a mentségemre, hogy nem én kezdtem, hanem ők. Az egyiket sikerült arcba ütnöm, a másik kettővel egy darabig birkóztam, majd lenyomtak, és beverték az orrom. A fegyelmin bár senkit sem rúgtak ki, de velem elég ellenségesek voltak a tanárok is, szinte már koncepciós perként éltem meg azt a szart. Szerintem csak azért nem csaptak ki, mert jó tanuló voltam, és csökkent volna az átlag, ha kiteszik a szűröm. Egy roma származású osztálytársamat pedig kilencedikbe rúgták ki, mert karate támadóállásba állt fel a tanárral szemben, és közben hangokat adott ki, mint a rendőrakadémiában a bolond fekete. Mondjuk a szitu kicsit vicces volt így utólag belegondolva, de azért jó, hogy nem vert le egy sallert a tanárnak. Neki már több is volt a rovásán, mert előtte egyszer lehúzta a gatyáját egy tanárnő előtt, valamint az oszi kocsijára ráöntött egy üveg vizet. Olyan volt, mint Mario Balotelli. :)


Általánosban főként csak fenyegetőztek azzal, hogy kirúgják a delikvenst. de miután lerúgott egy gyereket a bordásfalról, kirakták.

2021. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%
Engem két suliból is kirúgtak. Nem csináltam semmi extrát.
2021. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!