Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit fognak gondolni rólam a...

Mit fognak gondolni rólam a "menő" osztálytársaim, ha elkezdek drága ruhákban járni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Én az osztálynak úgymond a "lúzerebb" felébe tartozok, de nem vagyok teljesen az. Igazából 9. osztály óta nagyjából ugyan úgy öltözködöm, sima fekete farmer, van pár fekete pulóverem amit váltogatok, meg általában valami olcsó fekete cipőm volt/van. És emiatt van néhány osztálytársam, akik eléggé lenéznek, többször tettek megjegyzést a ruháimra (leginkább lányok), de amúgy is szinte csak ruhákról hallom beszélgetni őket magam körül. (Ja és most még arról az időszakról van szó, mikor még be kellett járni iksolába) Igazából járhatnék drága ruhákban, csak több drága hobbim is van amikre rohadt sokat költök, ruhára meg már nem akarok meg nem is igazán érdekeltek eddig, viszont most elkezdtek tetszeni a picit drágább ruhák, meg amúgy sincs most semmi nagyobb dolog amire költeni akarnék, szóval arra gondoltam vennék valami drágább menőbb cipőt 60-70 ezer körül (amikre az osztálytársaim is csak a nyálukat folyatják), meg vennék valami pulóvereket valami hypeoltabb márkából, meg ilyenek. Szerintetek mit reagálnának az osztálytársaim, ha így mennék vissza az iskolába majd a korlátozások után? Szerintetek változna, hogy hogyan ítélnek meg?
2021. márc. 25. 00:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem is az a lényeg.
2021. márc. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a legmenőbb voltam,pedig nem is érdekelt😁
2021. márc. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 Jár az elismerés hercegem
2021. márc. 25. 01:40
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Szard le hogy mindenki lúzernek gondol.
2021. márc. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

Inkabb legyen milf nod. Arra irigykednek igazan!!!

A leiras alapjan jo izlesed van ruhazkodas teren. Nem erdemes valtoztatni rajta.


Ne feledd,h ha mar dolgozok lesztek,te leszel a meno vallalkozo havi tobb milla adozott jovedelemmel,ok meg a gyari munkasok. Ezt a celt tuzd ki. Kit erdekelnek a cipok ,ruhak? 😊😎

2021. márc. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Attól mert lúzerek közé tartozik nem lesz jó tanuló,és ez így van fordítva is.
2021. márc. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

A csicskák nyilván gázak. De amikor egy csicska menőnek akar látszani, na az sokkal gázabb!


Igyekeztem sulis nyelven írni.

2021. márc. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

Jól értelmezem a kérdésed? Fel akarsz vágni a menőknek miközben van 1 kollektív elfogadó haveri társaságod aki úgy elfogadott az évek alatt ahogyan voltál/vagy?

Kicsit rosszul jönne ez a dolog ki szerintem.

2021. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves fiú vagyok, én is fekete farmert, fekete pólót, pulcsit hordok. A cipőm is olcsó. Sosem érdekelt kinek tetszik, kinek nem. 15 éves koromban szólt be egyik lány osztálytársam, hogy ha normálisabban öltözködnék, akkor jól néznék ki... Nem igazán hatott meg. Szerintem a legdrágább ruhám sem került többe mint 5 ezer.

Osztálytársaim veszik a 100 ezer forintos (nemtudommi) márkájú cipőt, a drága telefont. Én meg a 3. motoromat, most kezdtem a C kategóriás jogsit, már van motorra, kocsira. 2 autóm van, az egyik egy régi, ritka veterán. Természetesen dolgozok suli mellett, nem anyuci apuci veszi. Emiatt is szóltak már be, de azért a motoromat kérdezte hogy kipróbálhatná-e...

2021. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Különösen, ha a ruháid jó ízlést tükröznek, az emberek fel fognak rád figyelni - az más kérdés, hogy a pszichére való tekintettel tanácsos-e vagy "jó"-e, ha az ember ilyen praktikákkal vonzza mások figyelmét - bizonyos mértékig, igen... Ha vagy annyira értelmes, hogy itt fel tudsz tenni egy kérdést ezzel kapcsolatban, feltételezem, hogy idővel le fogod tudni majd szűrni a tapasztalataidból, hogy neked mi a jó... Még néhány praktika: ápoltság, nagyfokú igényesség; sportos testalkat; intelligens megnyilatkozás és testbeszéd; tájékozottság; szorgalom; humor, könnyed stílus; nagyvonalúság; jószívűség; együttérzés; segítőkészség; megbízhatóság.
2021. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!