Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit fognak gondolni rólam a...

Mit fognak gondolni rólam a "menő" osztálytársaim, ha elkezdek drága ruhákban járni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Én az osztálynak úgymond a "lúzerebb" felébe tartozok, de nem vagyok teljesen az. Igazából 9. osztály óta nagyjából ugyan úgy öltözködöm, sima fekete farmer, van pár fekete pulóverem amit váltogatok, meg általában valami olcsó fekete cipőm volt/van. És emiatt van néhány osztálytársam, akik eléggé lenéznek, többször tettek megjegyzést a ruháimra (leginkább lányok), de amúgy is szinte csak ruhákról hallom beszélgetni őket magam körül. (Ja és most még arról az időszakról van szó, mikor még be kellett járni iksolába) Igazából járhatnék drága ruhákban, csak több drága hobbim is van amikre rohadt sokat költök, ruhára meg már nem akarok meg nem is igazán érdekeltek eddig, viszont most elkezdtek tetszeni a picit drágább ruhák, meg amúgy sincs most semmi nagyobb dolog amire költeni akarnék, szóval arra gondoltam vennék valami drágább menőbb cipőt 60-70 ezer körül (amikre az osztálytársaim is csak a nyálukat folyatják), meg vennék valami pulóvereket valami hypeoltabb márkából, meg ilyenek. Szerintetek mit reagálnának az osztálytársaim, ha így mennék vissza az iskolába majd a korlátozások után? Szerintetek változna, hogy hogyan ítélnek meg?
2021. márc. 25. 00:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, kinek mi a menő, szubjektív. Én se vagyok menő, valószínű sose leszek, sokszor rossz érzés, de megpróbálom elfogadni. Ha van baráti köröd, akik ELFOGADNAK, szerintem felesleges energiát fektetni bele, de te tudod.
2021. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na kérdező mi a helyzet?
2021. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!