Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Húgom iskolája megtalálta a...

Húgom iskolája megtalálta a videókat és most fenyeget, hogy kirúgják a gyereket. Tudok ellene tenni bármit is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Martin vagyok, ismer kb mindenki itt, az idegbeteg húgos videós. Mai fogadóórán megtalálták a régi videókat, amiknek százezres nézettségei voltak. De ugye ezek reuploadok, van belőlük több száz a youtubeon, közöm bármi hozzájuk nincs. Ha nem törlöm őket, húgomat kirúgja a suli, pont úgy ahogy az előző iskolája (az előző is elakarta bocsátani a videók miatt, viszont előbb mentünk el onnan minthogy kirúgták volna). Lehet ezellen bármit is tenni?

2021. máj. 3. 18:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

Mert ha papíron valaki "speciális" az anyám régimódi véleménye szerint egy leszázalékolt senkiházi, ezért anyám úgy van vele hogy majd a semmiből megoldódik a probléma. Nem vagyunk gazdagok, sőt, szegények vagyunk. Viszont nem viszi olyan suliba, ahol romák vannak, mert annyira rasszista és romautáló, hogy egy suliba se járjanak a lányával "alja népből származók".

Húgom rühelli, nagyon sokat kell tanulnia, amit utál. Minden nap 4-5 órás veszekedések vannak a tanulás miatt. Emellett külön zenére ktelező járnia, amit ugyancsak rühell.

2021. máj. 3. 19:16
 22/53 A kérdező kommentje:
Sajnos most is üvöltözik velem, hogy töröljem le a videókat, írjak mind a többszáz reakcióvideósnak ha máshogy nem, de pár napon belül legyen minden nyom eltűntetve. Üvölt velem, hogy elveszti az állását miattam. Hogy tönkretettem az életüket és hogy majd azt is megbánom, hogy megszülettem...
2021. máj. 3. 19:26
 23/53 anonim ***** válasza:
31%
20-as vagyok. De eleve, miért készítetted ezeket a videókat és miért tetted nyilvánossá őket? Ha ezzel az volt a célod hogy segítséget kérj, a lehető legrosszabb módszert választottad, mert még a testvéredről sem készíthetsz engedély nélküli felvételeket és pláne nem publikálhatod.
2021. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Segítségkérés volt a cél
2021. máj. 3. 19:31
 25/53 anonim ***** válasza:
55%

Én a lány helyébe beállítanám áldozatnak magam. Ő itt a legkevésbé hibás. Milyen kicsi volt a videókon. Legalább ő mentené a bőrét. S, ha tényleg problémás helyrezökkene. Talán ez lenne a legjobb praktika.

Tanároknak kisírná magát stb. Majd számonkérnének téged, de te is fiatalkorú voltál, te is mosnád kezeid. Majd anyukád pedig a gyámnak szintén, mert ehhez az új generációhoz nem nagyon értünk, de már figyelemmel követ titeket stb. Egy hiba követődött el csak. Tesód, ha ezt eltudja játszani, akkor meholdható, de csak tényleg akkor, ha munkahely iskola kirugás veszély van. Hanem ne, mert lehet nem sül el jól.

2021. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
49%
Most olvasom, hogy 11 éves. 25-os válaszoló vagyok. Hát így kissé nehezebben menne. Probálj meg vele beszélni. Engem is megakart buktatni a tornatanárom, amiért igazolással nem szerettem volna tornászni valamikor ilyen korban. Persze, hogy bevoltam fosva. De abban a suliban soha az életben nem bukott meg senki a létszám miatt. Kevesen voltunk.
2021. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Mostmar tenyleg jolenne ha legalabb az iskola kikuldene egy gyamugyest aki anyad fejebe "veri" hogy a gyereknek orvosi segitseg kell!

Amugy max gyujto suliba rakjak de 16 eves koraig tankoteles a gyujtonek fel kell vennie ot. Alt suliba nem tudom ujvarosban melyik a gyujto, kozepbe meg az adu volt.

2021. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
74%
Bár az is megérne egy misét, hogy a családi maganügyeiteket névvel osztod meg egy oldalon, ahol mindenki anonim.
2021. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
31%
És kitől akartál segítséget kérni az által hogy a videókat feltöltötted?
2021. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

29-es:

ugy remlik senki se hitt neki es ezert toltott fel videokat.

2021. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!