Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melegek, hogy viselkedtek az...

Melegek, hogy viselkedtek az iskolában? (Leginkább középiskolában.)

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy ti hogyan élitek meg azt, hogy az osztálytársaitok csajoznak, hazudoznotok kell a másságotokkal kapcsolatban, stb? Ti meg nem pasizhattok, mert lebuktok, nincs meleg pasi, nem tudják a szüleitek, stb. Én így vagyok ezzel sajnos. Van még rajtam kívül így valaki? Szerintem ez nagyon borzalmas, már szenvedek miatta. Az osztálytársaim szerelmesek, folyamatosan csajokkal írogatnak messengeren, boldogok, én meg szenvedek. Próbáltam elnyomni, de nem tudom, nem tetszenek a csajok szexuálisan, bármennyire is szeretném. Barátaim sincsenek. Folyamatosan itthon vagyok, az a szórakozásom, hogy tanulok.
2022. ápr. 5. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár már rég nem vagyok középiskolás, de azóta is kb így élek.

Nyilván a legközelebb álló barátaim tudják rólam, de nem egy ilyen általánosan ismert tény rólam. Észre meg nem lehet venni, mert nem úgy viselkedem. De ha valaki akit nem ismer annyira, felhozza a párkapcsolat témát, elterelem annyival hogy egyedülálló vagyok, nem firtatom a témát. Pláne nem kezdem azzal hogy én a fiúkat.

2022. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Te ugyanúgy ismerkedhetsz fiúkkal, miért ne tehetnéd? Én itt, a Gyakorin találtam meg életem szerelmét éppen a középiskola alatt, az érettségit megelőző évben. Te is nyugodtan ismerkedhetnél. Normálus ember meg nem köt mások orrára ilyen jellegű dolgokat ha nem olyan szoros a kapcsolat a környezeteddel, úgyhogy ezzel meg nincs probléma.
2022. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Azért ezen az oldalon vagy úgy en bloc az interneten nem kis kihívás egy normális rendes meleg fiúval összeismerkedni.
2022. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nem tudja rajtam kívül senki. Nem merem elmondani senkinek, hogy meleg vagyok.
2022. ápr. 5. 20:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerezz megbízható jó barátokat akik feltétel nélkül kedvelnek téged, velük majd megoszthatod. :)
2022. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Ebben van igazság. Egy barátnőm mesélte, hogy Facebookon belépett egy leszbikusoknak létrehozott csoportba és ott próbált meg ismerkedni. Elég érdekes emberek keresték, a legtöbbjük mentális gondokkal küzdött, vagyis egyesek megnyilvánulásaiból, dühkitöréseiből vagy a birtoklási vágyaiból erre jutott.


Arról nem is beszélve, hogy a legtöbbjük már a köszönés után azonnal a szexről kezdett beszélgetni, a barátnőm meg pont társat keresett volna, nem egyéjszakás kalandot, de tegyük hozzá, én az ellenkező nemnél is tapasztaltam, hogy egy fiúval egy hét ismerettség után összejöttem, aztán, mivel ilyen gyorsan egy pár lettünk, én szerettem volna kicsit még ismerkedni, ő már a szeretkezésről beszélt.

2022. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
(a 3-as kommentre reagáltam)
2022. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még a szüleim sem tudják. Amíg nem tudják, addig meg nem merek pasizni. Nem merem nekik elmondani.
2022. ápr. 5. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

De ezt miért kellene mások orrára kötni...!? Osztálytársaknak ehhez semmi köze nincsen, még közeli kapcsolat esetén is nagyon durva pofáraesést okozhat neked ha ezt a tudtukra adod — ezt tapasztalatból mondom.


Nyugodtan keress, ismerkedj. Szülőknek pedig akkor számolj be az identitásodról, ha már elköltöztél, és a saját lábadra álltál — biztos ami biztos.

2022. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Hogyan ismerkedjek, amikor a szüleimmel élek?
2022. ápr. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!