Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melegek, hogy viselkedtek az...

Melegek, hogy viselkedtek az iskolában? (Leginkább középiskolában.)

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy ti hogyan élitek meg azt, hogy az osztálytársaitok csajoznak, hazudoznotok kell a másságotokkal kapcsolatban, stb? Ti meg nem pasizhattok, mert lebuktok, nincs meleg pasi, nem tudják a szüleitek, stb. Én így vagyok ezzel sajnos. Van még rajtam kívül így valaki? Szerintem ez nagyon borzalmas, már szenvedek miatta. Az osztálytársaim szerelmesek, folyamatosan csajokkal írogatnak messengeren, boldogok, én meg szenvedek. Próbáltam elnyomni, de nem tudom, nem tetszenek a csajok szexuálisan, bármennyire is szeretném. Barátaim sincsenek. Folyamatosan itthon vagyok, az a szórakozásom, hogy tanulok.
2022. ápr. 5. 20:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
91%
Ha jól beszélsz angolul, akkor az is jó köztes megoldás lehet ideiglenesen, ha pl. az Interpals oldalon keresel partnert levelezni vagy chatelni. Nem fogsz vele járni, mert messze van, tehát a szüleidnek nem kell elmagyaráznod, de közben érzelmileg feltölt egy kis flört.
2022. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ismerkedést miért zárja ki az, hogy a szüleiddel élsz...? Attól még nyugodtan ismerkedhetsz, csak egyelőre még nem mutatod be nekik, nem hívod át hozzátok.
2022. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha emiatt aggódsz, mondd el a szüleidnek. Tapasztalatból mondom, jobb túlesni ezen. Minél korábban mondod el, annál hamarabb veszik tudomásul a szülők,te pedig könnyebben boldogulhatsz társkeresés során.

Szépen nyugodtan mondd el nekik.

2022. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna ezt a kérdést. 16 éves vagyok, nagyon hasonló helyzetben. Ha van kedved beszélgetni, írj privátban. :D

Az ismerkedéssel nálam az a gond, hogy ott, ahol élek, nincs korombeli, akiről tudnám, de még romeo-n, vagy grindr-en sem találtam egyet sem, pedig elég régóta ránézek néha. :/ Nem tudom, de gyanítom, hogy nálad is ez lehet a gond.

A legközelebbi város 50km-re van, úgyhogy az is elég körülményesen lenne csak megoldható, hogy ott ismerkedjek, pláne hogy amúgy nem szoktam menni sehova sem, így még az is gyanús, ha itt, a faluban van valami programom, nemhogy a városban.

Sajnos ez ilyen. Rossz nézni, hogy rajtam kívül minden korombelinek van már párja, de úgysem tudok mit tenni, úgyhogy fölösleges egész nap ezen emészteni magam. Tudom, nem könnyű, de nem lehetetlen. Próbáld meg más dolgokkal elterelni a figyelmed.

2022. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne lehetetlen...
2022. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!