Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok az emberek, akik másokat...

Azok az emberek, akik másokat piszkálnak (ok nélkül! ) a suliban, később visszakapják ezt az élettől?

Figyelt kérdés
Én az ilyen emberek miatt lettem csendes, zárkózott, visszahúzódó. Így kerültem be a középsuliba, és emiatt ott is beszól egy-két "menő" arc. Ugye ezt később kamatostól visszakapják az élettől??
2014. márc. 1. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én sem értem az első beírókat.Vajon melyik korosztály írta a nem visszakapást?


Mert én 41 éves vagyok,de a nagy s.z.e.métkedők

(már bocs) de igenis keményen visszakapták,ami nekik a gyengék kihasználásáért és a s.z.e.mé.tségért járt!!

2014. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11.vagyok.


Már csak azért is,mert ilyen primitív jellemmel ugyan milyen további életet vonz be az ilyen?Szeretetet nem,csak agresszivitást és álbarátokat.

2014. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Én azt mondom hogy állj ki a faxodért ennyi! Ha puhány maradsz az is leszel.
2014. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Azok az emberek foglalkoznak másokkal akiknek nincs rendben az életük,ugyanis saját magukkal van a legnagyobb bajuk.Csak sajnálni lehet őket.
2014. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem biztos, viszont hallottam olyan "menő" arcról akit kicsaptak a suliból, mert szembefújt valakit paprikasprayivel, meg hozzávágta a tanárhoz a könyvet, úgy hagyta ott a sulit hogy ő majd híres dj lesz és majd tapadnak rá a csajok. Faterommal dolgozott együtt, de pár hónap után kirúgták, mert beképzelt, nagyképű volt, senkit se tisztelt, de ő elvárta hogy tiszteljék annak ellenére hogy semmit se mutatott fel, meg semmit se lehetett rábízni, keményen le is lett baszva sokszor a viselkedése miatt, míg végül kirúgták. Én is csendes és visszahúzódó voltam régen, azóta sokat változtam, megváltozott a stílusom, magabiztosabb és beszédesebb lettem, emelt fővel megyek mindenhova így sose kötnek belém, nemrég munkát is sikerült találnom a szakmámban, azt amit már gyerek korom óta szerettem volna. Ez csak két eset, nem biztos hogy mindenhol ez van. de az hogy te mire viszed és az emberek hogy állnak hozzád az csakis rajtad múlik, ha látják hogy kerülöd a társaságot, csendes vagy és lehajtott fejjel mész akkor az egyértelmű jele annak hogy nincsenek barátaid akik kiállnak melletted és te sem tudsz kiállni magadért, hagyod magad és könnyű célpont vagy akin a "nagymenők" kiélhetik magukat.
2014. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én mindig az amerikai filmeket veszem alapul. Biztos észrevetted már, hogy aki ott a gimiben nagy menő volt, az mindig valahogy taxisofőrként végzi, mert nem tanult :) Aki meg tanult, az pénzes lesz. Persze nem a filmet kell alapul venni, mert van úgy, hogy a jól tanuló, csendes, visszahúzódónak nem jó mondjuk egyéb kompetenciája pl a beszélőkéje, míg a régi menőnek igen és teszem fel van egy állás, amit be kéne tölteni. Azt fogják felvenni, aki még a csillagokat is lehazudja az égről, nem azt, aki ért valamit ahhoz, amit épp csinálni kell.

Szóval is-is alap :)

Jó éjt!

2014. márc. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagymenő beszólóbajnok ,vett magának egy sportmocit mert az ugye rettentő menő és kemény dolog.. Innen már kitalálható a történet , egy szép nyári napon elsokalt egy kanyart ..szép temetése volt állítólag...sokan örültek neki
2014. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!