Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos az igazgatói? Hogy...

Jogos az igazgatói? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Szóval jött egy üzenetem órán, megnéztem, a tanár észrevette, elvette a mobilom, és most igazgatóit fogok kapni, mivel egyszer év elején már elvették a telefonomat (azt nem érdemeltem meg, még a szüleim is belátták).


Nem tudom, hogy hogy mondjam el nekik.. Ráadásul a telefonomat csak ők kérhetik vissza az igazgatótól.. Nincs is telefonom hétvégére, ugyanis pénteken nem akarták visszaadni, és nem értették meg, hogy a szüleim 5-ig dolgoznak, az igazgató meg kb. 3-kor már elment.. Azt mondták, így jártam.. Ilyet egyáltalán lehet amúgy? Oké, hibáztam (bár nem hiszem, hogy ez ugyanolyan latba esne, mint pl. a suliban cigizés, füvezés, hogy igazgatói járna érte...) de szerintem akkor is vissza kellett volna adniuk a telefont péntek délután...


Szerintetek is ezért igazgatóit érdemlek :/ (Mondom, beismerem, hogy hibáztam, de azért most ezért igazgatói..) És ezt hogy mondjam el otthon? Ja és jogos volt, hogy nem adták vissza a telefonomat?


2014. máj. 31. 21:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
Visszatérve arra hogy hogyan mond el.Én nekem van már egy ofi figyelmeztetőm,intőm,rovóm és egy szaktanári figyelmeztetőm.Álj eléjük és mond meg őszintén hogy mi történt és hogyan.Nem könnyű elmondani de mindenféleképpen őszintének kell lenned.
2014. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég nagyon durva ha ilyenért valaki igazgatóit kap szerintem. Szerintem mond meg nekik,hogy ez beteges én kevés olyan iskoláról hallottam ami így büntet,főleg középiskolában
2014. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja, mond meg nekik, hogy beteges. El is képzelem:


Igazgató: Fiacskám, tudod, miért vettük el a mobiltelefonodat?

Kérdező: Igen tudom.

Igazgató: És mit tudsz mondani?

Kérdező: Igazgató Úr, ez beteges és nem normális. Kérem vissza a mobilom!

Igazgató: Igen, azt hiszem igazad van, tévedtünk. Tessék, itt van.

2014. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én ezt az egész mobilelvevősdit nem értem (mert ha le van írva a házirendben, hogy telefont használni tilos, és a visszaesőknek igazgatói jár, akkor az igazgatói jogos, akkor is, ha sztem óriási túlkapás - nálunk igazgatói azért járt, amikor vkinek már min. az 5-6. hasonló típusú problémája volt, vagy másokra komolyan ható dolgot követtek el - pl. átrendezték a számozás nélküli szekrényeket heccből...). Törvénybe ütközőt nem csinált a gyerek, akkor miért veszik el a mobilját? Az magántulajdon. De ha el is veszik, nap végén sztem kutya kötelességük lenne visszaadni, mert nem tudni, mire kellhet a mobiltelefon. Meg ennyi erővel a diák is elvehetné a tanár mobilját, ha az csörög (nálunk mennyi ilyen történt meg), hogy cöcöcö, tanár úr, majd nap végén visszaadjuk.

Nálunk volt egy tanár, aki hobbiból vette el az emberek cuccát, és év végén adta vissza. Na most öcsémtől az mp3-amat vette el (jó, aztán meggyepáltam öcsit, amiért ha már odaadtam neki az mp3-amat, képes volt elvetetni azzal, hogy olyan hülye volt, hogy azt hallgatta órán)... de aztán a legjobb az volt, mikor ugyanaz a tanár nálunk kihívott felelni egy srácot, aki 15 perc alatt kinyögött két kötőszót, aztán állt ott, mint a faszent, én meg eluntam, és elkezdtem vmit írni a jegyzetfüzetembe, amit leckefüzetnek használtam, és a tanár elvette azzal az indokkal, hogy én nem figyelek. Egy ilyen feleleten mi az istent figyeljek? Ha még mondott volna vmit, és az lett volna a feladat, hogy kiegészítsük, merthogy ezt szokta csinálni a tanár, azt mondom, rendben, de itt semmi értelme nem volt... az ofőmnek kellett szólnom, hogy szerezze már vissza, mert a tanár persze azt mondta, hogy év vége (amihez nem lenne joga). Még szerencse, hogy az ofőm egyrészt ismert, tudta, hogy direkt nem bomlasztanám az órát, és szoktam is figyelni, másrészt meg szerinte sem viselkedett normálisan a tanár, és azt sem akarta hagyni, hogy a tanulásban hátráltasson a tanár csak azért, mert a "leckefüzetem" nincs nálam.

2014. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13mas én a szülőknek gondoltam,hogy említse meg nem az igazgatónak...
2014. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!