Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mondhat ilyet egy...

Szerintetek mondhat ilyet egy tanár a diákjának?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, okos és szorgalmas. Ha valamire nem tudunk válaszolni, mindig ő szokta kimagyarázni az osztályt, amit mi nem bánunk. Egyik nap a biológiatanár felelősségre vont minket, és megint ő mentegetözött helyettünk is. Erre a tanár: "Már megint te beszélsz? Ugyanolyan vagy, mint a többiek, se több, se kevesebb...Bár ha számtani közepet mérünk, súlyban átlag alatti vagy..."

Ez nagyon rosszul esett neki, mert így is mindig piszkálják a súlya miatt, és őt is idegesíti, hogy nem tud hízni.

Szerintetek ez helyes volt egy tanártól?

Csak értelmes válaszokat várok!



2014. szept. 3. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Én a tanáromtól megkaptam,hogy egy rohadt szemét alak vagyok mégsem rohantam kiírni ide ezt a dolgot.
2014. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg igaza volt a tanárodnak.
2014. szept. 3. 19:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Hány kg a lány az osztályban?

Amúgy meg, nem mondhatna elvileg ilyet, nem volt szép dolog,következő órán, hogy viselkedett vele?

És ti nem mondtatok semmit, vagy csak csöndben voltatok?

A lány, hogy reagált rá?

2014. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Következő órán normálisan viselkedett...

A beszóláson mindenki meglepődött, de nem mondtunk semmit, nehogy a tanár még idegesebb legyen. A lány meg lesütötte a szemét, és elpirult.

2014. szept. 4. 14:15
 15/15 A kérdező kommentje:
A lány pedig 154 cm, és 39 kg.
2014. szept. 4. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!