Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy haverom (oszt. Társam)...

Van egy haverom (oszt. Társam), aki meleg, és nyáron elmondta nekem h szerelmes belém most ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Egy társaságban vagyunk. Azt, hogy meleg, már régóta tudom, viszont kb. egy hónapja ittunk és elmondta nekem (sírva!!!) hogy ő egy éve belém van esve, és milyen szerelmes belém. És így utólag visszanézve sok mindent megértettem, hogy mit miért csinált, és tényleg tisztára rám lehetett kattanva.

Szal letiltottam mindenhol, ha hívogatott vagy írt nem válaszoltam, meg elmondtam a haveroknak, és így nem hívták oda, ahova én is mentem.

Viszont most lesz suli, és baromira nem tudom, hogy hogy kezeljem, mit csináljak vele. Mert azért ott nem tudom totál levegőnek nézni, a tanárokat meg nem szeretném beavatni ebbe, mert ez az egész azért nekem is ciki.

Szerintetek mit csináljak?



2015. aug. 29. 19:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindebből az jön le, hogy ő öszintén szeret téged (és valószínűleg nagyon is tisztában van vele hogy nincs nálad esélye). Erre te kidobod, eltaszítod, pont amikor segítségre lenne szüksége. És még meg is magyarázod, hogy ezt az ő érdekében teszed... Gratulálok, soha nem érdemelted meg hogy ez a srác a barátod legyen.
2015. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
44%
Ne nézd levegőnek, de ne menj tovább a köszönő viszonynál. Nem értem a válaszolókat, miért támadnak, nyilván ez egy kellemetlen helyzet, ami a régi formájában tarthatatlan. Nem a te hibád, ha szerelmes beléd, gondolom nem is biztattad, akkor miért neked kéne emiatt kínosan érezned magad? Nem ő az első és nem is az utolsó, akinek szerelmi bánata van, de ez legyen az ő baja, majd túl lesz rajtad. Azt, hogy miért nem vagytok már jóban, kezeld diszkréten, mondjuk ha köztudottan meleg, akkor sejthető, hogy mi a szitu.
2015. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Azért támadják, mert úgy kezeli a srácot, mintha leprás lenne, és aztán még próbálja bebeszélni magának, hogy ezt pusztán szívjóságból, a barátja érdekéből teszi! Ha tényleg azért kerüli, mert neki akar jót, hogy minél hamarabb kiszerethessen belőle, akkor ezt normálisan meg kellett volna vele beszélnie. Le kellett volna ülni, megmondani, hogy figyelj, szerintem jobb lesz neked, ha most egy darabig nem találkozunk, akkor talán hamarabb túl tudsz ezen lépni, aztán a jövőben esetleg lehetünk újra barátok, ha már nem táplálsz irántam ilyen érzéseket. Ennyi. Biztos megértette volna a srác is. De így, hogy szó nélkül letiltja mindenhonnan, nem is válaszol a hívásaira, stb. Ebből csak az jön le a srácnak, hogy most biztos utálja meg undorodik tőle, meg látni se akarja többé. Az ilyen helyzeteket nem ilyen gyerekes módszerekkel kéne kezelni, hogy homokba dugjuk a fejünket és akkor azt hisszük, nem látnak. Hanem le kell ülni és megbeszélni normálisan a dolgokat és közös megegyezésre jutni, ami mindkét félnek a legoptimálisabb.
2015. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó:Hogy kezelnéd de komolyan? milyen gáz már hogy ott van melletted fél méterrel az aki vonzódik hozzád:D inkább menjen el egy másik iskolába


Kérdező:Amit tettel arra nincs bocsánat!

Nem tudom neked hogy esne ha veled tette volna meg ezt valaki,nem hogy leültél volna vele beszélni,inkább kitálalod gratulálok..most gondold el szegényt hogy leszólhatják az iskolában

2015. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
És ami vele fog történni az a te felelőséged lesz sajnos,Amerikában volt egy srác aki felválalta a másságát,sokan bántották miatta ,és öngyilkos lett,ha ez megtörténik,hát kérdező lelkeden száradjon barátom!
2015. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
már ha egyáltalán van lelked
2015. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Miike ***** válasza:
100%

Komám!

A kérdésedet akkor kellett volna feltenned, mielőtt megléped azokat, amiket leírtál. Te már kezelted. Jön a suli, és jön vele együtt a lépéseid következményei is.

2015. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
100%

Rohad nagy barom vagy. De komolyan.

Ő elmondja neked oszt ahelyett hogy megbeszélnéd vele a dolgot és megmondanád neki hogy pl: ,,bocs de en hetero vagyok ugyhogy nem lessz semmi" te inkább letiltottad mindenhol es a még a haverjaidnak is elmondtad. Most szerinted neki milyen szar lehet?

Hogy most egy csomó ember tud rolla. Te meg meg jo hogy nem mond el a tanároknak. Azkéne még. Azzal csak mégjobban rontasz a helyzeten

2015. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tiltogatni kellett volna,hanem szemtől szemben elé állni és megmondani hogy: Sajnálom,de én nem érzek így irántad,még akkor sem ha ezt nem fogod fel,é ha nem hagysz akkor el is felejthetsz mint barátot!-Csak ennyit kellett volna,nem többet Kedves Kérdező! Ezt bármikor megtehetted volna,elvégre ott volt a nyár. Még most sem késő megtenni,és biztos vagyok benne,hogy észre fogja venni,hogy csak barátságot akarsz!
2015. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező egy kérdésem lenne hozzád:Milyen ember vagy te?

Embernek tartod magad? Tanárok fülébe már eljutott ebben biztos lehetsz,mert ami kiderül az terjed mint a lepra

2015. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!