Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy haverom (oszt. Társam)...

Van egy haverom (oszt. Társam), aki meleg, és nyáron elmondta nekem h szerelmes belém most ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Egy társaságban vagyunk. Azt, hogy meleg, már régóta tudom, viszont kb. egy hónapja ittunk és elmondta nekem (sírva!!!) hogy ő egy éve belém van esve, és milyen szerelmes belém. És így utólag visszanézve sok mindent megértettem, hogy mit miért csinált, és tényleg tisztára rám lehetett kattanva.

Szal letiltottam mindenhol, ha hívogatott vagy írt nem válaszoltam, meg elmondtam a haveroknak, és így nem hívták oda, ahova én is mentem.

Viszont most lesz suli, és baromira nem tudom, hogy hogy kezeljem, mit csináljak vele. Mert azért ott nem tudom totál levegőnek nézni, a tanárokat meg nem szeretném beavatni ebbe, mert ez az egész azért nekem is ciki.

Szerintetek mit csináljak?



2015. aug. 29. 19:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam,hogy vannak értelmiségileg gyenge,gonosz,megátalkodott emberek,de Te kérdező,mindegyiken túlteszel! Elmondja neked a srác élete titkát,erre te elmondod mindenkinek?! Normális vagy?! Egyébként a srác nem leprás,hanem egyszerűen csak szeret. Erre te bármilyen agyi kapacitás hiányában kidobod,mint egy hibás cipőt,mondhatom szépen bánsz az embertársaiddal! Undorító amit művelsz!!! És ne gyere nekem azzal,hogy nem tudom milyen e,mert tudom! Képzeld,már két srác is szerelmet vallott nekem,de finoman utasítottam el őket,és azóta mégis barátok vagyunk! Nagyon normálisak azóta is,és még véletlenül sem okoznak problémát. Az az igazság,hogy ha én képes voltam rá,akkor te miért nem?! Ó! Tudom is! Mert gerinctelen egyén vagy! Sajnálom szegény srácot,hogy egy olyanba szeretett bele,mint Te!
2015. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
9%
23. Mit kell megbeszélni azon, hogy a kérdező hetero? Sejthette a homo haver, hogy nincs esélye, könnyített a lelkén, elmondta részegen, hogy mi a helyzet, erre nem várhatta, hogy a kérdező a nyakába borul. Szerintem pont a meleg srác hozta kellemetlen helyzetbe a kérdezőt azzal, hogy ráhagyta, hogy oldja meg a dolgot. Tartsa magában, vagy vállalja a követlezményeket. Eddig is tudta, hogy meleg, és nem zavarta, de most őszintén, kinek jó az, ha egy vele egynemű szerelmesen körüllengi nap mint nap?
2015. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

"Most szerinted neki milyen szar lehet?"


Mert szerinted az nem lett volna szar neki, hogy ha azt mondom, hogy figyelj, semmi esélyed nálam, de azért lógjunk együtt továbbra is, haverkodjunk, hülyéskedjünk, mint eddig?

Az is szar lett volna, csak az a különbség, hogy így túl lesz rajtam pár hét-hónap alatt, a te verziód meg elhúzódhatott volna még egy évig akár.

Semmi értelme annak. Vannak olyan dolgok, amiket nem lehet megbeszélni, hanem cselekednie kell az egyik félnek, ha változást akar.

2015. aug. 30. 21:07
 34/40 petike30 ***** válasza:
100%
Szia szerintem bunko vagy remèlem tanulsz ebböl söt meg èrdemled
2015. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes választ végig olvastam eddig, és a 95%al egyet értek..hogy lehet valaki ilyan bunkó, mint te kérdező?? képzeld el magad az ő helyzetében..és írta valaki korábban, hogy mielőtt megtetted volna ezt az irtó helytelen dolgot, akkor kellett volna kiírni a kérdést. szerinted ilyenkor az a megoldás hogy ott hagyod a pics*ba? te hogy éreznéd magad de most komolyan? és ne mond hogy elhúzódott volna, mert nem...velem ugyan ez volt, szerelmes voltam egy hetero osztálytársamba, csak mivel az én önbizalmam akkor még egy pöcegödör mélyén volt így eszem ágában nem volt elmondanom neki mit érzek iránta..de képzeld, túltettem magam rajta úgy, hogy BARÁTOK maradtunk! és nem kellettek hozzá évek.. 1 hónap kb..de ugyan úgy barátok maradtunk..neked pedig meg kellett volna beszélned vele ezt a dolgot, nem pedig előre eldönteni hogy mi a "helyes" helytelen..tudod az igaz barát nem hagyja csak úgy ott a másikat. De ahogy elnézem, te nem vagy képes felfogni azt hogy a tetteidnek mik a következményei. Csak azt kívánom hogy érezd te is azt a fájdalmat amit ő..
2015. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező:Hiába próbálsz kibújni a felelőség alól ,ezt te magad szúrtad el.
2015. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, meleg vagyok én is. Óriási lelki trauma lehet annak a fiúnak, hogy így elbántál vele. Te tényleg szemét vagy, én le is tudnálak köpni téged. Te örülnél annak, ha egy lánynak nagy nehezen bevallanád hogy szereted, ő nem válaszolna neked és kibeszélne mindenkinek és jókat röhögnének rajtad?

Kívánom, hogy hasonló megalázás érjen téged.

A meleg haverod, meg remélem hamarosan felfogja, hogy feleslegesen pazarolta rád az időt, mert barátként is sokkal jobbat érdemel nálad.

2015. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Nahát micsoda véletlen!!! Nos akkor hagy meséljem el, hogy velem mivolt. A történet hasonló, de az áldozat én voltam. Én vagyok meleg. A srácnak elmondtam 2 év után h meleg vagyok és szeretem. A reakció ugyanez volt. Letilt, kibeszél. Ez nyár előtt volt, szal nyáron nem beszéltünk, nem tudtam h kipofázott. Aztán jött a szeptember...Megyek be a suliba az évnyitóra...(tudni kell, hogy fiú iskola, jó ha egy lány volt egy évfolyamban. Msodszor engem felidegesiteni nehéz, de ha sikerül akkor az gond)

szóval az évnyitón megyek normálisan az osztálytársakhoz köszönni, kezetfogni...a reakciók fenomenálisak voltak. Az egyik nem nyujtotta a kezét, rámse nézett. A másik elfordult. A harmadik meg megjegyezte h bu*zikkal nem fog kezet. A kulcsszót kimondta, erre elpattant az agyam és a nyakkendőjét ragadtam meg és megkérdeztem h mibajod???

erre mivel igy még nem látott, ilyen idegesen, elmondta hogy a srác elmondta mindenkinek hogy meleg vagyok. Ekkor mosolyogtam és elengedtem, bocsánatot kértem tőlle. Aztán mint a gyorsvonat elindultam a srác felé. És elkeztem vele ordibálni, hogy hogy merészelt kipofázni. Jó hangosan közöltem vele a véleményem, hogy egy gerinctelen, undorító, kétszinű, szemét. Természeteseen engem sem kellett félteni, ahogy a tanárok odajöttek hogy mibaj, azonnal elmondtam hogy az előző év témazáró dolgozatait ami az ő nevén volt, mindet én írtam meg helyette. Hogy segítettem neki mindenben, erre gerinctelen módon megaláz???


A gyereket többszöri csalás miatt azonnal kicsapták. Én meg igazgatóit kaptam csalásban való közreműködésért. Amikor az igazgató megmondtaa neki hogy eltanácsolja, és mehet most haza, de holnap már ne jöljön, ahogy fordult hogy kimegy, megjegyeztem mosolyogva:

"Mondtam neked, hogy ha engem valaki megaláz, lejárat, vagy sérelmet okoz, akkor többszörösen visszaadom neki."


Hónapok mulva az ajtóm előtt csönget, és bocsánatot kért amiért ilyet tett és mndta hogy megérdemelte hogy elküldték. És mivel 16 életévét betöltötte nem köteles iskolába menni, de nem vették fel máshova.

Én is mondtam neki, hogy nem kellett volna és rosszul esett hoghy igy megalázott a többiek előtt. Mivel láttam, hogy őszinte megbánást mutat, igy másnap bevittem a suliba magammal az igazgatóhoz. Kértem, hogy vegye vissza, mert megbánta amit tett. Az igazgató rámnézett és azt mondta rendben és mehetünk órára. Hogy miért volt? Az igazgatóval mikor kiment az ajtón, megbeszéltem, hogy nem akarom senki életét tönkre tenni, és arra kérem hogy ha ugyalakul vegye vissza. Cserébe minden tantestületi gyűlésen segitek. Elfogadta. :) Igy aznap visszakerült a padba :D

A többiek néztek, amikor belépett az ajtón, és rámnéztek hogy ez most mi. Én meg mondtam, hogy új osztálytársunk van :D Azóta is beszélünk.


Ezzel a kis eposszal azt akartam elmondani, hogy hibáztál. Nem szabadott volna, mert szenvedést okoztál neki. legyen benned annyi gerincesség és vér, hogy első nap ahogy tudod, félrevonulsz vele, és őszintén bocsánatot kérsz amiért igy reagáltál. Mond el, hogy nállad nem lehet esélye. Az, hogy ezzel mit kezd, ez az ő gondja. Tudom, hogy ciki, de hidd el nekiem hogy amikor letiltottad, nem válaszoltál, nem vetted fel a telot, ő jóval többet szenvedett miattad. Annyi tisztelet legyen benned, mint ember iránt, hogy ezért bocsánatot kérsz.


Gondold meg mit teszel. Sok sikert. :)

2015. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen normális a reakciód. Az is teljesen normális, ha te egy lány felé lépsz, és ő ugyanezt teszi, nem hiszem, hogy emiatt összedőlne a világ benned, csak rájönnél, hogy nem illetek egymáshoz. Ahogyan a lányok is elmondják a barátnőiknek, ha egy fiút lekoptatnak, ugyanúgy te is elmondtad a haveroknak, nem látok ebben semmi rosszat. A suliban próbálj meg vele normális lenni, kezeld úgy, mint egy sima osztálytársadat, aki nem barátod, nem haverod. Nem kell kerülni, és nem kell közeli viszonyra sem törekedni.
2015. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
100%

Hát barátom... Látom vegyesek a vélemények.


Szerintem hibáztál, nem is kicsit. Elmondom, hol rontottad el.


Az, hogy minden kapcsolatot megszakítasz vele, csak azt fogja benne erősíteni, hogy egy jelentéktelen ember, és mindenki elfordul tőle. Azt fogja gondolni, hogy hibázott, és az érzéseit még jobban el kell, hogy nyomja.

Hogy el kell, hogy utasítsa saját magát. Hidd el, egy életre szóló bélyeg neki az, hogy ő más, ne aggass rá felesleges terheket.


Az pedig, hogy elmondtad a többieknek, szintén nem volt bölcs dolog. Valami kifogást kellett volna kitalálnod. Képzeld el az ő helyzetét, hogy mennyi bátorság kellett ahhoz, hogy elmondja neked, hogy szeret... Erre te szétkürtölöd ezt mindenkinek. Ez már önmagában nem egy jó pont. Másfelől neked lehet hogy nincsenek problémáid a melegekkel, de nem minden ember egyforma.

Mi történne akkor, ha hazafele az úton páran elkapják és összeverik? És/vagy folyamatosan megalázzák? Nagyon nem lennék a helyébe, ha ebbe a közösségbe kéne bejárnom, ahol mindenki rámnéz "ezért". Lehet, hogy csak egy két napig látod, mert utána összezuhan, és felvágja az ereit....


Elhiszem, hogy jót akartál azzal, hogy kiszeded őt a szerelmi ködből, de ezzel nemhogy eloszlattad a felhőket körülötte, hanem egyenesen szakadékba lökted. Tudod a szerelem az egy furcsa érzés, ha ilyen drasztikusan ér véget, akkor igen mély gyűlöletté válik. Tényleg nagyon méllyé...


Igazából egyik végkifejlettel sem jársz jól, mert vagy össszeroppan és öngyilkos lesz, vagy éppen most teremtetted meg életed legősibb ellenségét, akinek részben az lesz az életfilozófiája, hogy ott tegyen neked keresztbe, és ott ártson neked, ahol tud...


Nem akarlak bírálni, mindenki hozhat hibás döntéseket. De ne tedd sem őt, sem magadat tönkre. Egyszerűen csak öleld meg. Biztos össze vagy zavarodva, az ő fejében meg totális káosz van. Legyél a barátja, és ha bárki bántani merné amiatt, aki, akkor védd meg. Attól mert meleg, nem fog rádmászni, megértette, hogy tiltott az a gyümölcs. Csak fogadd el barátként, hisz a barátod. Azt , hogy nem lehetsz az övé, ilyen formán sokkal hamarabb fel tudja majd dolgozni, mint úgy, ha sötétségbe taszítod őt.


Ha egyszer te is leszel majd mások játékszere, akkor majd rájössz, hogy mekkorát hibáztál. (nem kívánom neked, ez csak egy tény). de ha hibáztál, akkor hozd helyre. :) remélem, tudtam segíteni. 25F

2015. szept. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!