Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy haverom (oszt. Társam)...

Van egy haverom (oszt. Társam), aki meleg, és nyáron elmondta nekem h szerelmes belém most ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Egy társaságban vagyunk. Azt, hogy meleg, már régóta tudom, viszont kb. egy hónapja ittunk és elmondta nekem (sírva!!!) hogy ő egy éve belém van esve, és milyen szerelmes belém. És így utólag visszanézve sok mindent megértettem, hogy mit miért csinált, és tényleg tisztára rám lehetett kattanva.

Szal letiltottam mindenhol, ha hívogatott vagy írt nem válaszoltam, meg elmondtam a haveroknak, és így nem hívták oda, ahova én is mentem.

Viszont most lesz suli, és baromira nem tudom, hogy hogy kezeljem, mit csináljak vele. Mert azért ott nem tudom totál levegőnek nézni, a tanárokat meg nem szeretném beavatni ebbe, mert ez az egész azért nekem is ciki.

Szerintetek mit csináljak?



2015. aug. 29. 19:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, nektek nem változott semmi... Talán jobb is ha többé nem veletek lóg, hanem talál magának igazi barátokat.
2015. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Én nem utálom meg semmi. Alapból, az, hogy meleg, nem érdekel, rohadtul semmi közöm ahhoz, hogy kivel dug. Amíg nem én vagyok az. Nem azért csináltam ezt mert utálom!

Saját tapasztalatból tudom, hogy egy módszer van arra, hogy valakiről gyorsan leakadt, akibe bele vagy esve: az, ha TOTÁL minden kapcsolatot megszakítasz vele. Ezt ő nem tudta volna megtenni, megtettem én. Tudom, hogy rosszul viseli, mert elolvastam, amiket írogatott, de ez ezzel jár.

Felőlem haverkodhatunk, én bírom, mert jó fej, lehet vele ökörködni, meg lehet számítani rá, de csak úgy, ha már leakadt rólam. Később, ez időbe telik.


Nem lehet úgy kiszeretni valakiből, hogy közben "haverok" maradtok, és továbbra is együtt lógtok!

2015. aug. 29. 19:51
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Kitagadtad őt teljesen. Talán nem is ér ő neked semmit: /
2015. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
*ja és a "leakadna rólad" hát csak pia hatása alatt jött elő belőle a vallomás, szóval nem hiszem, hogy rádnyomulna, habár írtad, hogy 1-2 dolog értelmet nyert vele kapcsolatban, szóval lehet, h mégis, ezt nemtom. De el lehetett volna szépen is mondani hát tényleg de nem az, hogy kitörlöd az életedből, mer' ez azé így durva:O
2015. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Jó, de ez így baromira nem haverság volt, max. csak én hittem azt. Ebben a formában pedig nem vagyok rá kíváncsi.


De ezt a suliban nem tehetem meg így, szerintetek mi legyen, hogy ne csámcsogjon rajtunk az egész iskola? Mert az már nekem is gáz lenne, ott már nem csak pár közeli haverról van szó...

2015. aug. 29. 20:04
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne tudniuk, hogy miért vagytok "haragban"? Hát szerintem beszéld meg azzal a pár emberrel, aki tudja, hogy ne adják tovább, mert kellemetlen lenne a srácnak is meg neked is.
2015. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Miket csinált pontosan ami furcsa volt neked eddig?
2015. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy te legyél olyan helyzetben, hogy tetszik egy lány, elmondod neki, hogy mit érzel (1 év után...) és letilt mindenhonnan, pláne még ki is beszél. Önző barom.
2015. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Semmi extra, csak eléggé ragaszkodott hozzám, tényleg sokat lógtunk együtt, meg sokat segített nekem (olyan dolgokban is, amiben nem is kértem segítséget). Meg pl. hogy ahányszor összejöttem egy lánnyal mindig behisztizett, persze mindig volt valami ürügy, hogy miért, de most már tudom, hogy mi volt a valódi ok. Meg pár célzása is, amiknek régen nem volt értelme, most már van. Ilyenek.
2015. aug. 29. 20:54
 20/40 A kérdező kommentje:

Meg volt hogy részegen a szexről kérdezgetett, hogy én mit szeretek meg ilyesmi, az is furcsa volt, de azt hittem, csak kíváncsi.

Meg mindenkinek úgy adta elő, hogy mi milyen jóban vagyunk (jó, mondjuk tényleg abban voltunk, de ezt mindenkivel tudatni akarta, mintha összetartoznánk), állandóan fényezett engem.

Tényleg ilyen kis apróságok, de elég sok van belőlük.

2015. aug. 29. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!