Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért lehet? Nem akarok...

Ez miért lehet? Nem akarok kis p@csának tűnni.

Figyelt kérdés
Az miért lehet hogy ha van nálam rondább lány ismerősöm,és neki sokkal több lájka van a képein mint nekem? Ne értsétek félre,én nem függök a lájkoktól,de elgondolkodtató.Tudom,nem kívülről kell ítélkezni,de kicsit zavar.Jó sok csúnya lányismerősöm van,aki feltesz egy képet,azonnal 40-50 és még több lájka van a képén,mint nekem pedig szebb vagyok náluk.Lehet azért,mert ők többet járnak ki csavarogni,meg k@rvulni mint én,14-15éves kislány létükre,én pedig nem.Én is járok ki szerintem gyakran,de nem napi szinten és nem p@csáskodok mindenki előtt,hogy menőbbnek lássak.

2017. máj. 3. 18:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

AZ én is megfigyeltem, hogy az olyan 18 év alatti lányoknak a képei, akik igazából tényleg nem túl szépek, viszont könnyebb elvinni őket egy menetre sokkal népszerűbbek. Igazából nem is csak a képek, hanem bármi baromság amit megosztanak 200-300 like. Egyrészt mindenkit visszajelölnek, csakhogy megkapják azt a bizonyos támogatást. A nyálcsorgató kanok (mert sajnos így kell hívjam őket) pedig úgy érzik, ezzel is imponálni tudnak nekik...


de ez ne érdekeljen. Ilyen embereket aztán senki sem fog akarni... A like-okat meg ki nem szarja le :D

2017. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!