Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 1. osztályos korom óta piszkál...

1. osztályos korom óta piszkálnak mit tegyek? Mit tegyek fiúként hogy üssem le vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem az általános iskolát akkor 1.osztályos voltam amikor piszkáltak. Még ma is piszkál/nak egy ember. Azért piszkálnak/piszkál mert Beszédhibás vagyok és van róla papírom. És ő az a egyetlen gyerek azt mondja ami igaz hogy az anyám mindig elvisz suliba ÉS ez milyen gáz. Meg úgy becézz hogy papír de nem mindig. Meg néhányszor meglök mert azt hiszi milyen nagy hülyéskedés. Meg mindig b&ziskodik van úgy meg akarja fogni a mellemet. Meg cuccaimat amit óra után ott hagyok a padon elveszi és elkezdi eldobálni meg minden. Vagy amikor csak úgy lefog és meg akar ettetni vmivel vagy ütögett. Hogy vágjak vissza?

2017. máj. 30. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10 -es.


Kedves 10


Áhh. Nem.


Gondolkodás nélkül ütni-vágni kell.


Na ezért van az, hogy nagyobb léptékben, öldökölnek a népcsoportok egymás ellen.

Mert az első reakciójuk az, hogy pofozkodjunk.


Ahelyett, hogy előbb gondolkoznak.

Mert csak egy megoldást látnak.

Mint a mamut korban az ősember.

2017. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam visszaadni inkább kértem mégegyet.

Pedig rokonokkal, haverokkal szoktunk akkoriban "verekedni" és ott nem voltam rossz.


Én amúgy hallókészülékes voltam lehet azért is figyeltek rám mert a tanárok sajnáltak és osztották a büntiket, ha valaki szívatott.

Teljesen nem oldotta meg a bajt, ott kaptak el ahol lehetett.


Mi lenne ha kicsit tanulnál harcművészetet?

Nekem nem volt rá lehetőségem.

2017. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11. Szerinted egy idióta gyerekre mi a megoldás? Kérdező sokra megy a gondolkozással, ha ütik, majd leül közben gondolkodni. Persze.

Tudom, hogy abban a korban élünk, amikor nem lehet hozzányúlni egy gyerekhez, mert jaj, szegénykének sérül a lelki világa, de néha egy pofon, akár felnőttől, akár másik gyerektől nagyobb nevelési súllyal bír, mint egy negédes hangon elmondott "Légy szíves, tedd le azt a féltéglát, Pistike, és ne ütögesd vele a Julika fejét, kérlek szépen!"

Szüleinket még kukoricán is térdepeltették, meg nadrágszíjjal kaptak, ha meg egy másik gyerek összeverte, akkor még otthon is kapott, hogy mi az hogy engedi, hogy megverje egy másik gyerek, miféle bénaság ez. Mégis felnőttek valahogy, és nem lettek tömeggyilkosok.

2017. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a gyerekek lecsapnak ebben az életkorban minden hibára, mert sajnos ilyenek.
2017. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kell erőszakra erőszakkal válaszolni.

Az ész erősebb az izomnál századok óta.

2017. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!