Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az ofőm? Mert ezt...

Utálom az ofőm? Mert ezt csinál ja többi lent

Figyelt kérdés

Tudom nincs most suli

de akkor is baj álandóan krifizál bánt semmi okot nem adtam rá ő a matek tanár is az egyik osztálytársamnak meg adta a négyes ugyan annyi pontra mint nekem volt főként engem bánd kritizál de van egy két ember de inkább engem multkor írunk órán és a szemembe lógott a hajam és utána azt mondta hogy jó lenne ha végre elmennék fodrászhoz hogy tudnám ezeket a kritizálásokat bántásokat kihagyni multkor a legobb barátnőmmel voltunk az osztálykiránduláson és addig mászott melellém még ki nem lökköt a sorból tudtok ellene tanácsot adni mert már midennel próbálkoztam évzárón levetette velem a fehér pólómról a felsőt mert az nem blézer/ zakó és mondtam neki hogy most fagyak meg erre aszt mondta nem érdekli az ünepség mert 3 órás volt ballagas 2 óra évzáró1 szétfagytam kezem lilavolt a szám is ész közben egy szál rövidújju ingbe enyi köszönöm a válaszokat:)?


2017. júl. 3. 10:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja meg a szülők előtt megjátsza magát milyen jó tanár és mi vagyunk a hülyék de. néhány szülő átlát rajta
2017. júl. 3. 10:29
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
A matektanárod utál? Az írásod alapján azt hittem a magyartanár pikkel rád😁😁
2017. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Lehetséges, hogy a matektanárod pikkel rád, de a magyartanárod egyenesen rád vadászik!
2017. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mi van a magyar tanárral látom itt is az kap normálisan választ aki mutogatja magát
2017. júl. 3. 10:45
 5/25 A kérdező kommentje:
Jaj mert véletlenül azt írtam hogy krifzál és nem kritizál hú
2017. júl. 3. 10:52
 6/25 A kérdező kommentje:
Attól hogy van benne helyes írási hiba attól nem kell azonnal kritizálni amúgy is telefonrór írok
2017. júl. 3. 10:59
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha te úgy gondolod, hogy csak a "krifizál" az, ami nyelvtanilag hibás, akkor rendes leszek, és meghagylak ebben a buta tudatban :)
2017. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7 úgy látom nem érted tudom hogy kell leírni csak véletlen volt és nem kértem a véleményed a helyesírásomról annyira nem értem ezeket a bekébzel mindenbe beleszóló embereket akik nem értik meg hogy véletlenül írtam így de aki hülye az hülye
2017. júl. 3. 11:07
 9/25 anonim ***** válasza:
Telefonról is lehet helyesen írni. Amúgy meg sok ilyen tanár van el kell viselni, vagy lehet menni az igazgatóhoz reklamálni, de ha a szülők előtt is megjátsza magát akkor nála se lesz másképp, de egy próbát megér.
2017. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ok köszi csak az a baj hogy az igazgató se a legjobb de iskolát nem váltok mert ennek jó hire van mint iskola és így tudok normális gimibe menni csak anyi hogy ez keresztény de ami nem az ott a környékünkön annak a szinvonala elég rossz
2017. júl. 3. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!