Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az ofőm? Mert ezt...

Utálom az ofőm? Mert ezt csinál ja többi lent

Figyelt kérdés

Tudom nincs most suli

de akkor is baj álandóan krifizál bánt semmi okot nem adtam rá ő a matek tanár is az egyik osztálytársamnak meg adta a négyes ugyan annyi pontra mint nekem volt főként engem bánd kritizál de van egy két ember de inkább engem multkor írunk órán és a szemembe lógott a hajam és utána azt mondta hogy jó lenne ha végre elmennék fodrászhoz hogy tudnám ezeket a kritizálásokat bántásokat kihagyni multkor a legobb barátnőmmel voltunk az osztálykiránduláson és addig mászott melellém még ki nem lökköt a sorból tudtok ellene tanácsot adni mert már midennel próbálkoztam évzárón levetette velem a fehér pólómról a felsőt mert az nem blézer/ zakó és mondtam neki hogy most fagyak meg erre aszt mondta nem érdekli az ünepség mert 3 órás volt ballagas 2 óra évzáró1 szétfagytam kezem lilavolt a szám is ész közben egy szál rövidújju ingbe enyi köszönöm a válaszokat:)?


2017. júl. 3. 10:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

1) Én is telefonról írok, és tudok helyesen írni! Persze nem mondom, hogy 100%-os a helyesírásom, de a tied elég olvashatatlan.


2) Amúgy én most nem akartam kötekedni a helyesíràs miatt, mert nem szoktam, csak felbosszantott a nagyképűsködésed az egyik konmentedben. Plusz utálom a "telefonról írok" kifogást! Illetve, hogy akarsz gimibe menni, ha ennyire nem megy a helyesíràs? Bàr ez lehet, hogy nem a te hibád, hogy lassan már nem számít....


3) Másnak megadta a jobb jegyet, de neked nem. Előfordul akárkivel. Bár ilyenkor csak a ponthatárt kell megkérdezni. Ha neked is meg kellene adnia, akkor szólsz, hogy már erre neked is a 4-es jár. Ha meg nem a jobb jegy jár, akkor csendben maradsz, hogy a màsiknak, azért legyen egy jó napja. ;)


5) Ezt a kilökős dolgot nem értem.


6) A hajadra tényleg nem kellett volna megjegyzést tennie, függetlenül attól, hogy jót akart-e.


7) A ballagáson nem volt kedves, de igaza van. Ha egyszer nem ünneplősben mentél, akkor nem lehetsz abban. Van egy illemszabály, amit be kell tartani. Bár nem tudom, hány fok volt? Mert júniusban azért ha hűvös is van, 20 fokban nem kell szétfagyni.


Szóval nekem ez nagyrészt hisztinek minősül. Persze lehet, hogy nem kedvel. Az életben sem kedvelünk mindenkit. De a szabályok rád is vonatkoznak, be kell őket tartani!

2017. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Az utolsóval egyetértek. Sajnos részedről ez a szokásos tinihiszti.

A dolgozatnál azonos pontszám mellett ugyanazt a jegyet kell kapnia mindenkinek. Feltéve hogy a másik ember ugyanazt a dogát írta meg ugyanazokkal a feltételekkel. Ha így van akkor még az órán kellett volna szólnod.

2017. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#11 ok hogy az a szabály de mason is az volt és neki nem szolt nekem most ez az első ballagasom ott és hiába kérdek valamit nem válaszol
2017. júl. 3. 14:14
 14/25 A kérdező kommentje:
#12 ok de amúgy fujt a szél és csöpördött az eső
2017. júl. 3. 14:25
 15/25 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj, drága..., kezdj el folyamatosan panaszkodni igazgatónak, iskola pszichológusnak, és szüleidnek.

De változásig pedig állj ki magadért. Leveteti ruhádat??? Most komolyan. Képzeld el, hogy te gyerekeddel csinálná ezt valaki, és az órákat fagyoskodna... Te hagynád? Mit mondanál magadnak? Nem aht, higy vedd fel és sz@@@@rd le jóó magasról, hogy mit mondott a tanár!!

Amikor pedig nem tudsz kiállni magadért, mert csak beszól, akkor meg emlékeztesd magad, higy ez egy idióta, pikkelős, rossz ember, és mint ilyen, szavai sem számítanak. Bugyuta véleménye kijön a száján és annyi. Egyik füleden... nem be, és a másikon sem.


Sok erőt neked!

2017. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 köszi a választ az a baj ott az aulában mondtam neki én nem. fogom levenni és azt mondta ha nem veszem le megyek az igazgatóhoz de ha nem vettem volna le akkor az a szar igazgató hogy pl400 szor írjam le hogy nem feleselek a tanárral szóval utána be zavart az öltözőbe és azt mondta megyek oda hogy lássa hogy levettem
2017. júl. 3. 18:07
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező neked nincsenek szüleid? Nekik nem tűnt fel, hogy nem jelenhetsz meg úgy a ballagàson? Plàne, hogy BIZTOS vagyok benne, hogy ofő óràn elmondta mit kell felvenni, sõt megjegyzem első osztàlyban elmondjàk a megfelelő ünnepi megjelenést. Ha neked ez az első ballagàson való részvételed, akkor 7. osztàlyos lehetsz, részt vettél már ünnepi alkalmon. Ha meg új a suli, akkor érdeklõdsz. Ha a tanàr nem vàlaszol, akkor vàlaszolnak a többiek. Véleményem fenntartom, attól független, hogy lepontozgatsz. Tinihiszti kb 80%-ban ez az egész!
2017. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ez nem mond el semmit se azzal hogy milyen proramok lesznek azt is úgy soktuk megtudni hogy valamelyik tanár elmomdja
2017. júl. 3. 22:09
 19/25 A kérdező kommentje:
Jaj meg nem elsőtöl járok ide és ahova régen jártam ott nem ilyen volt és nem is évelején hanem félévkor jöttem nem tehetek róla ha le se szar minket csak egy napot legyen egy ilyen szar tanárod💎
2017. júl. 3. 22:20
 20/25 A kérdező kommentje:
Látom mindig él az a szar mondás hogy a tanárnak mindig igaza van
2017. júl. 3. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!