Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az ofőm? Mert ezt...

Utálom az ofőm? Mert ezt csinál ja többi lent

Figyelt kérdés

Tudom nincs most suli

de akkor is baj álandóan krifizál bánt semmi okot nem adtam rá ő a matek tanár is az egyik osztálytársamnak meg adta a négyes ugyan annyi pontra mint nekem volt főként engem bánd kritizál de van egy két ember de inkább engem multkor írunk órán és a szemembe lógott a hajam és utána azt mondta hogy jó lenne ha végre elmennék fodrászhoz hogy tudnám ezeket a kritizálásokat bántásokat kihagyni multkor a legobb barátnőmmel voltunk az osztálykiránduláson és addig mászott melellém még ki nem lökköt a sorból tudtok ellene tanácsot adni mert már midennel próbálkoztam évzárón levetette velem a fehér pólómról a felsőt mert az nem blézer/ zakó és mondtam neki hogy most fagyak meg erre aszt mondta nem érdekli az ünepség mert 3 órás volt ballagas 2 óra évzáró1 szétfagytam kezem lilavolt a szám is ész közben egy szál rövidújju ingbe enyi köszönöm a válaszokat:)?


2017. júl. 3. 10:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nana, ne mondd már meg nekünk, hogy volt-e sz@r tanàrunk....cseppet több tanàrral volt már dolgom, mint neked!

Elhiszem, hogy nem a legjobb, mert sok mindent nem mond el. De vannak dolgok amiket anélkül kellene tudnod! Pl. hogy mit lehet felvenni egy iskolai ünnepélyre. Max annyiban térnek el az iskolàk, hogy valahol sima fehér blúz kell, van ahol matróz,van ahol nadràg is lehet, van ahol szoknya. Hideg idõ esetén, ehhez illõ blézer.


Még egyszer mondom, hogy elhiszem, hogy nem jó tanàr, de amiket itt leírsz, az nagyrészt csak hiszti!

Illetve kapd össze magad, mert ha ennyire gyatra a helyesíràsod, nem vesznek fel gimibe! Illetve feküdj le aludni, mert fél 11 és egy kb. 7 osztàlyosnak nem a neten kellene lógnia.

2017. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Seki se tud normálisan válaszolni én enem fogok 5000 forintér szaros blézert venni inkább letörlöm a kérdést
2017. júl. 3. 23:30
 23/25 anonim ***** válasza:
Cseréljünk rám 3 tanár pikkel csak a létezésem ért engem vagy nagyon utál egy ember vagy nagyon kedvel.bezzeg a töritanárom vagy a matek.az egyik az osztályfőnököm.szivesen cserélek.velem is volt olyan hogy nem vettem le a sállam mert a torkom érzékeny.de én nem engedtem elküldött az igazgatóhoz.elmondtam mi történt és nekem adtak igazat.próba szerencse 🍀
2017. júl. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem is neked kell blézert venni, hanem anyukàdnak! És hiàba irogatsz privàt, kaptàl véleményt, csak nem tetszik, hogy nem mindenki ért veled egyet!

Viszont azt a lökdösõdös sztorit írd màr le rendesen, mert tényleg nem értem...

2017. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az úgy voltunk ilyen szabadtéri múzeumba kijött a múzeum igazgató tartott egy ilyen beszédet és közben nem is mindegy volt neki hol állunk én beáltam a pad mögé mart a kicsik leültek rá 5 o 6 o mi meg áltunk és addig jött mellém még hátra nem lökött utána oda se tudtam menni hogy lássak is valamit
2017. júl. 4. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!