Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket vert meg valaha...

Titeket vert meg valaha tanár? Kaptatok pofont, vagy kokit amiért "rossz voltál" vagy otthon maradt a vonalzó?

Figyelt kérdés

Manapság már nem verik a kisgyerekeket az iskolában, talán azért mert jobbak a tanárok, ismerik a különféle pedagógiai módszereket. Én a 90-es években voltam általános iskolás. Naponta szembesültem osztálytársaim megverésével, megalázásával a tanár kénye-kedve szerint. Bizony én is áldozatul estem párszor "beszélgettem sorbanálláskor" pedig nem kaptam rá engedélyt. 8évesen megvert egy 55 éves 100 kg-os férfi tanár. Mivel ez teljesen elfogadott pedagógiai módszer volt akkor, hiába panaszkodtam otthon, szülők is azt mondták megérdemelted.

Manapság egyre több ember meri elmondani, hogy feljebb valója bántotta, vagy zaklatta. Remélem előbb utóbb kiderül minden hatalmával visszaélő ember

piszkos ügylete, és végre megbüntetik a nagy hatalmú urakat.



2017. nov. 18. 03:00
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
0%

"8évesen megvert egy 55 éves 100 kg-os férfi tanár"


Ebből max annyi igaz, hogy te 8 éves voltál, ő meg férfi. Egy nyolcéves nem tudja belőni se azt, hogy hány éves egy felnőtt, se azt, hogy hány kiló.

2017. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
80%

'90-ben téged megvertek? Micsoda elmaradott régióban tanultál! Még tesómat se illették kézzel, aki idősebb nálam, ergo korábban kezdte nálam.

Én is a boldog 90-es években jártam suliba. De szép is volt az a kor :) De soha nem vertek meg!

Amúgy én elítélem, ha 1 tanár megveri a gyereket apróságokért. Akkor jogos a ruházás, ha valami oltári nagy barságot csinál.

2017. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
28%
11# te magad vagy egy nagy kamu
2017. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
29%

Batdmeg a pedagógiai módszereidet, mert látszik, hogy egyre több a degenerált gyerek iskolában, akik önértékelési problémákkal, beilleszkedésivel szenvednek s még mindenféle marhaságtól, mert a másik menőbb gyerek s bármit megtehet, a tanár meg fosik rendezni...szánalmas.


A pofozás tökéletesen nevelő volt azon időkben minden sz@rjankónál.Nem voltak, ilyen nevetséges-szánalmas ügyek tanár-diák, diák-diák terén.

Mára szülők is tejbetökök nagyrészt s ez is látszik utódjaikon...nevelni képtelenek.


A kérdés vége már már politika célzatú...álmodjál "barátom" csak sz@r lesz az ébredés:DDD


ui: a nyers vélemény a valós világ miatt van, ez van.

2017. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
86%
Első osztályban pofozott fel valami idióta csávó helyettesítő tanár. Anyám bement és balhét csapott. Ennek ellenére két másik gyerekkel is megcsinálta az év során. Az ő szülei kirúgatták. Utánunk jött táborba és durván megverte azt a kislányt akinek a szülei elérték hogy munkanélküli legyen. Emiatt ment börtönbe. Azóta nem tudom mi van vele.
2017. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
71%

Megtanultátok tisztelni a tanárt a veréssel?

Mi nálunk nincs verés, mégis nagyon tisztelem a tanárt.

A ti tiszteletek egyenlő azzal hogy rettegtetek hogy szarrá fognak verni, ezért nem mertetek szólni sem. Rettegésben tartani a diákot hívják jó nevelésnek, és csak az az ember mondja azt hogy ez jó, akinek valami problémái vannak, és nem tudja hogy kell bánni a gyerekkel.


Az általános iskolai éveim nekem is úgy teltek hogy a tanárok üvöltöztek velem ok nélkül, hisztiztek, ezerszer elmondták mennyire szörnyű az élet, majd ha jópárszor verekedésben és vitákban volt részem akkor leszarták az egészet. Volt amikor konkrétan a tanár mellett vert meg 3 gyerek, én meg üvöltöztem hogy segítsen már valaki. Még leírni is annyira szürreális, hogy lehet valaki ekkora gyökér, hogy szarhatja telibe valaki ennyire a másikat.

2017. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
59%

Igen, amikor elsős voltam. Olvasás hangosan folyékonyan ment, na de a pontnál nem vittem le a hangsúlyt, ezért a tanár odahívott magához, és amikor két mondatot összeolvadt ám, Kőkút adott Kőkút Kölcse Kölesd Kölked ez bolond ez a telefon a kezén lévő gyűrű cél a fejemre koppintott a neve ennek a mozdulatnál ko ki egybeírva koki , na nem javította ki ez a nyomi helyesíró.

A dolog lényege az, hiába olvastam folyékonyan, ha a pontot nem vettem figyelembe. Tehát, amikor az történt a tanár koppintott egyet a fejemre ,,pont,, egy kis idő kellett míg leesik, ezt miért csinálja. A dadógós osztály nevetett, jó elégtétel volt ez számukra. Aztán jött 1989, és a szemléletváltás. A tanár nem ütheti meg a gyereket.

2017. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
79%
Nem, bár "koki, pajeszhúzás" volt, de ezt en nem neveznem verésnek.
2017. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
86%

"Aztán jött 1989, és a szemléletváltás. A tanár nem ütheti meg a gyereket."


Szerintem előtte is tilos volt. Akinek ez számított, az régen se ütötte meg, akinek meg nem számít, az ma is megüti, gondolom.

2017. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Nem, bár "koki, pajeszhúzás" volt, de ezt en nem neveznem verésnek


Gondolom akkor mai napig normális nálad, ha picit ferdén parkolsz, vagy munkahelyeden bármi kis hibát vétesz..., jogos a koki vagy pajesz húzás a téged birálótól!

2017. nov. 18. 14:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!