Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket vert meg valaha...

Titeket vert meg valaha tanár? Kaptatok pofont, vagy kokit amiért "rossz voltál" vagy otthon maradt a vonalzó?

Figyelt kérdés

Manapság már nem verik a kisgyerekeket az iskolában, talán azért mert jobbak a tanárok, ismerik a különféle pedagógiai módszereket. Én a 90-es években voltam általános iskolás. Naponta szembesültem osztálytársaim megverésével, megalázásával a tanár kénye-kedve szerint. Bizony én is áldozatul estem párszor "beszélgettem sorbanálláskor" pedig nem kaptam rá engedélyt. 8évesen megvert egy 55 éves 100 kg-os férfi tanár. Mivel ez teljesen elfogadott pedagógiai módszer volt akkor, hiába panaszkodtam otthon, szülők is azt mondták megérdemelted.

Manapság egyre több ember meri elmondani, hogy feljebb valója bántotta, vagy zaklatta. Remélem előbb utóbb kiderül minden hatalmával visszaélő ember

piszkos ügylete, és végre megbüntetik a nagy hatalmú urakat.



2017. nov. 18. 03:00
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Abban az időben azért volt olyan szülő, aki feljelentette a tanárt? Vagy ne legyek ennyire naiv?😅
2021. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!