Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen tenyleg csak a...

Egyetemen tenyleg csak a tudas szamit?

Figyelt kérdés

kinezik az embert feltuno haj(viselet/szin) illetve(lathato) tetovalas, testekszer miatt? vagy nem foglalkoznak a kulsosegekkel?


a kerdes csak elmeleti, nem hallottam meg ilyenrol, mondjuk nem is vagyok egyetemista.


2018. jan. 15. 06:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

,,mert aki oda bejut, az már értelmes ember."


MEGALOL

2018. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Páromnak fenékig érő, bal oldalt vörös, jobb oldalt fekete haja van még most is, meg fültágítója. Van, hogy felköti kétoldalra, úgy néz ki mint egy pszichopata :D De soha nem nézték ki sem a főiskolán, sem a munkahelyén emiatt. Ahol külső alapján ítélnek, az már régen rossz.
2018. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Hol van az kőbe vésve, hogy egy pszichopata hogy néz ki? Te is eléggé előítéletekkel telt vagy. Ted Bundy sem volt extrém kinézetű, illetve a legtöbb hírhedt sorozatgyilkos sem.
2018. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

A mondatom után beszúrt ":D" egy nevetős szmájli, ami (mint élő beszédben is) azt jelzi, hogy adott mondatot nem gondoltam véresen komolyan. Másrészről, a filmekből kiindulva (bár tudom, hogy az nem fedi a valóságot) gondoltam, írtam ezt. Példának okáért Batman Jokere és Harley Quinn is pszichopatának mondható, plusz kaptak mellé egy érdekes, figyelemfelkeltő külsőt.

Mindezek mellett szíves elnézésedet kérem, amiért nem boncolgatom minden egyes mondatom tartalmi jelentését :D (Igen! Ott a ":D", tehát irónia.)

További kellemes, frusztrációtól mentes napot!

2018. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyenge próbálkozás a tudatlanságod kimagyarázására.
2018. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!