Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kellene ezen gyötörnöm magam?

Kellene ezen gyötörnöm magam?

Figyelt kérdés

Szóval. 12 éves fiú vagyok és engem nagyon nagyon durva dolgokkal piszkáltak,hazudtak nekem csicskáztattak. És ezután ugye nagyon mérges leszek magyarãn kiborulok. Kérdések?

Hogy tudnám ezt a kiborulást legyőzni?

Egy tánárral beszéltem aki azt mondta hogy ha ezt így folytatom valami gyilkos lessz belőlem? Ezzel csak azt akarja hogy ezt hagyjam abba?

Normális hogy màr kamaszodok és muszály verekedősen/mérgesen kiállok magamért/anyámért, hugomért?



2018. febr. 5. 17:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én egy 14 éves lány vagyok.. Engem is piszkálnak de lesz**om mert őket minősíti, meg ha túlzásba mennek akkor beszólok nekik es nagyon nagyon kicsit vissza vesznek..:D de ez megy fél éve :D mert sulit váltottam :D nagy hiba volt :D vissza már nem mehetek :/
2018. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!