Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan kaptam érte osztályfőn...

Jogosan kaptam érte osztályfőnöki figyelmeztetést?

Figyelt kérdés

Itten a megjelenésemről lenne szó...


A cipő az egy átlagos bakancs volt..a nadrág "szakadt" fekete farmer (kilátszott a combom egy kis részben), és egy "f*ck you teacher" feliratú póló + egy középső ujj középen (egyénileg megtervezett)


Állítólag erre kaptam osztályfőnöki figyelmeztetést


2018. febr. 18. 09:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Itten;engemet



Dzsízösz...😀

2018. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a humor kategóriába akart volna kerülni? :D
2018. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

Ez olyan mintha rendörségre menné "F$ck the police" vagy a gettóba "F$cking n^ggers!" felirattal.

Mit vártál?

2018. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem volt jogos az osztályfőnöki. A mi giminkből azonnal eltávolítottak volna, (bár nagy valószínűséggel be sem kerültél volna.....

Vannak szüleid?

Na ezért kellene valami vizsgához kötni a gyerekvállalást...lehet lepontozni!

2018. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tanár bemenne "szpjatok le, büdös kcsög diákok" feliratú pólóban dolgozni, az irodájáig nem jutna el, mire egy diák kiverné a hisztit az igazgatónál és azonnal kirúgnák, majd tüntetést rendeznének ellene a Kossuth téren :D
2018. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Ez gimiben történt.

Egyetlen egy tanár akadt ki ezen, az pedig nem más, mint az ő.fő volt.


Volt egy tanár, aki még nevetett is rajta. Látta, hogy poénkodom.

Többi meg nem szólt semmit.


Általános iskoláról ne is beszéljünk, ott már az is probléma volt, hogy ha halálfejes pólóban jelentél meg.

2018. febr. 18. 13:02
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
De most olyan nehéz lenne legalább arra a napi pár órára "normális" ruhát felvenni? A szabadidődben, sulin kívül szíved joga egy suttyó prolinak lenni, ha ez a te "stílusod", bele ne halj már, ha nem provokálsz direkt senkit az iskolában.
2018. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
De bsszameg, a tanár teérted van, hogy abba a lufi fejedbe némi barázdát véssen, szerinted meg bszódjon meg? Mennyire kell ehhez sötétnek lenni, te majom?
2018. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, abban az iskolában csak egy normális tanár van....

Szerencsétlen...

2018. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

De én ezzel nem a tanárokat szeretném bántani.


Ez az egész onnan jött, hogy egy rendes pólót akartam magamnak tervezni, helyette szórakozásból megcsináltam ezzel a felirattal és mintával, amelyet a leírásban leírtam. De az valami nagyon jó lett. Ezt meg kell rendelni...

Így hát megrendeltem. Megjött, kimostam és felvettem. Tudtam, hogy abban a gimiben tetszeni fog a tanároknak. Az o.főről feledkeztem meg.


Most a leírtak alapján mindenki egy bunkó hlyegyereket lát bennem.

De ez nem igaz. Tanulmányi átlagom kemény 4,3. Mindig is tiszteltem a tanáraimat.

Egyszerűen csak felvettem és ez lett a következménye.

2018. febr. 18. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!