Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan kaptam érte osztályfőn...

Jogosan kaptam érte osztályfőnöki figyelmeztetést?

Figyelt kérdés

Itten a megjelenésemről lenne szó...


A cipő az egy átlagos bakancs volt..a nadrág "szakadt" fekete farmer (kilátszott a combom egy kis részben), és egy "f*ck you teacher" feliratú póló + egy középső ujj középen (egyénileg megtervezett)


Állítólag erre kaptam osztályfőnöki figyelmeztetést


2018. febr. 18. 09:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd úgy, hogy az ofő szórakozásból krta be a rovót.
2018. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, ne vedd fel az iskolába és kész, és tervezz egy másikat, ami nem sértő. És tanulj meg gondolkodni, mielőtt cselekszel. Még fiatal vagy, képes vagy rá, ha hajlandó is.
2018. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Felvetted poénból, értjük, de gondolj bele, hogyha egy cégnél dolgoznál, felvennél poénból egy hasonló pólót csak a főnököd vagy éppen a vállalat kiemelt ügyfelének nevével a középső ujjon? Mi lenne a következménye? Szerintem ez az iskolai lecke hasznos lehet abból a szempontból, hogy megtanuld más emberek szemszögéből is figyelni magadat, megérteni, hogy ami neked poén, az másnak nem az, még ha csak egy emberről is van szó. Ez olyan, mint a beszólások, van, aki röhög rajta, ha beszólnak neki, más megsértődik, de a következményeket annak kell viselnie, aki beszól, ezért nem árt előre elgondolkozni, milyen következménye lehet. Ezzel, amit írtam, nem lealázni akartalak, csak felhívni a figyelmedet, hogy más emberek szemszögéből is próbáld nézni a cselekedeteidet, és ha a másik valamiben nem ért egyet veled, attól még nem biztos, hogy szörnyű ember, el kell fogadni, hogy másként látja a dolgokat, mint te. És igen, van, akivel nem lehet poénkodni. Egyébként én a helyedben odamennék az osztályfőnökhöz, függetlenül attól, hogy mit gondolsz róla, mint emberről, és megmondanám, hogy sajnálom, és hogy nem állt szándékomban megsérteni, tanultam az esetből. Szerintem ezzel nagyot nőnél a szemében. :-)
2018. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
#23 Rendben, holnap megmondom neki.
2018. febr. 18. 17:51
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta?
2018. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Semmi különös, elnézést kértem...

Attól a figyelmeztetés marad

2018. febr. 19. 19:57
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
XDDD
2018. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Te bizonyítod kérdező, hogy a hozzátok hasonló gyerekes, éretlen bunkóknak semmi keresnivalójuk nincs az oktatásban. Régen a ti fajtátokat küldték el napszámba meg a gyárba dolgozni, amíg fel nem emelték a munkához a korhatárt 16-ra. Pedig régen egyesek még az általános iskola felső tagozatát is levelezőn végezték!

Neked is ez kéne, és akkor megtanulnád, hogy hol a helyed.

2018. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nem hogy te milyen ruhába jársz ahoz SENKNEK SEMMI Köze!
2018. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!