Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek a tanárok hogy...

Miért ilyenek a tanárok hogy felad 20 tételt hogy dolgozzuk ki? Miért nem adják mindenkinek oda kidolgozva hogy csak meg kelljen tanulni?

Figyelt kérdés
járok erre a tetves munkaügyi központos képzésre es 20 tételt ismétlem 20 tételt ki kell dolgozni. normálisak ezek?? ezt még megtanulni is nehéz plusz még én dolgozzam ki?? miért kell még egy szaros okj s papirért is ennyit szenvedni?? kidolgoztam nagy nehezen néhány tételt de még mire meg lesz a 20 megdöglök olyan nehéz és olyan sokáig tart és még meg is kéne tanulni. rák a beled hülye tanár.

2018. febr. 24. 17:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Azért adják fel, mert amíg kidolgozod addig is rögzül valami legalább a kis kobakodba.
2018. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A tételek kidolgozásának készsége is fontos. Mire kidolgozod azt a 20-at, addig érezhetően fejlődni fogsz.

Vagy ha többen vagytok, akkor lehetnétek talpraesettebbek és feloszthatnátok egymás közt és akkor csak néhányat kellene egy embernek csinálnia.

2018. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Nem leszólni akarlak, de egy 18 évesnek körülbelül 90 tételt kéne a fejében tudnia érettségin, szóval ha így gondolkodsz, az a 20 nem tűnik soknak.
2018. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
20 tétel az semmi. Nekem 96 volt az államvizsgán és egy se volt rövidebb 3 oldalnál. OKJ s vizsgára 40 tétel volt. Megtanulható, kidolgozható, másrészt a kidolgozás alatt is elmélyülsz a témában. Hogy akarsz bármilyen szakmát megtanulni, ha nem érdekel a megfelelő mélységben? A másik hogy ha munkaügyis tanfolyam akkor pont ráérsz, én az OKJ t meló mellett csináltam úgy nehezebb.
2018. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se olyan hu de sok! Nàlunk (meg gondolom mindenki màsnàl) kb 80-90 tételt adtak ki érettségi előtt amit ugyanugy sajàt magunknak kellett kidolgozni, és làm még mindig itt vagyok/vagyunk.
2018. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek össze! Mindenki kidolgoz kettőt, hármat, és elküldi a többieknek.
2018. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
de nem lehet összefogni mert nem lehet mindenkinek ugyanaz leirva ugyanugy megfogalmazva meg minden, mindegy majd meg lesz egyszer én nem fogom ezzel tölteni minden szabadidöm, ma már nem dolgozok többet.
2018. febr. 24. 17:40
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
Az egyik tantárgyból nálunk is így van. A tanárt egyáltalán nem érdekli, hogy átmegyünk e vagy sem.
2018. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Magyarul lusta vagy mint a sz*r és amúgy is csak az ingyen pénz miatt vállaltad a tanfolyamot, meg hogy ne b/sszanak ki a nyilvántartásból igaz? Akkor meg mit hőbörögsz?
2018. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mi a tizedik tétel?
2018. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!