Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek a tanárok hogy...

Miért ilyenek a tanárok hogy felad 20 tételt hogy dolgozzuk ki? Miért nem adják mindenkinek oda kidolgozva hogy csak meg kelljen tanulni?

Figyelt kérdés
járok erre a tetves munkaügyi központos képzésre es 20 tételt ismétlem 20 tételt ki kell dolgozni. normálisak ezek?? ezt még megtanulni is nehéz plusz még én dolgozzam ki?? miért kell még egy szaros okj s papirért is ennyit szenvedni?? kidolgoztam nagy nehezen néhány tételt de még mire meg lesz a 20 megdöglök olyan nehéz és olyan sokáig tart és még meg is kéne tanulni. rák a beled hülye tanár.

2018. febr. 24. 17:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nagyon hülye lehetett az a tanár, aki képest volt lediplomázni, veled ellentétben akinek még egy 20 tételes okj-s vizsgatételsor kidolgozása is gondot okoz.
2018. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20 tétel valóban nem sok, és mire a végére érsz, már elég sokat meg is tanulsz az anyagból. Amúgy melyik OKJ-s tanfolyamról van szó?
2018. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
36 volt szakmunkás vizsgán, tételek nagy része egybevágott, így volt olyan amikhez hozzá se nyúltam. :D
2018. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ezt megtanulni meg sokkal nehezebb bszatok meg, mi lesz ha megbukok?? Ti hogy tanultok meg ennyit??
2018. márc. 15. 19:09
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
A cipőfűződet azért be tudod kötni?
2018. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát ha megbuksz akkor van pótvizsga, vagy kifizettetik veled a tanfolyam árát.(nem tudom, nem voltam ilyen helyzetbe.) Minek mész olyan tanfolyamra, ami k☻rvára nem érdekel? Ha érdekelne, akkor megtudnád tanulni. Keress róla f☻szságokat neten, ami érintőlegesen foglalkozik az adott témakörökkel, olvasgasd, elejét magold be, hogy eltud kezdeni, a lényege az egésznek, hogy járjon a szád. Ha eltudtad kezdeni, és elakadsz biztos kisegítenek, és az olvasottakból előjön valami. De ha nem tudsz beszélni semmiről, ami ezzel kapcsolatos, akkor mond azt ami eszedbe jut, esetleg húzz másik tételt, egyszer húzhatsz még. Sok tétel meg gondolom egybevág, és vannak részek amiket másiknál is ellehet sütni. Szakmai vizsgán 2 olyan tételt húztam ki, ami meg se volt, és 3-4 tételből amit megtanultam azokból vadásztam össze a mondandómat. 4-es lett. Szóval nincsenek lehetetlenek, csak tehetetlenek. Sok szerencsét!
2018. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!