Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek a tanárok hogy...

Miért ilyenek a tanárok hogy felad 20 tételt hogy dolgozzuk ki? Miért nem adják mindenkinek oda kidolgozva hogy csak meg kelljen tanulni?

Figyelt kérdés
járok erre a tetves munkaügyi központos képzésre es 20 tételt ismétlem 20 tételt ki kell dolgozni. normálisak ezek?? ezt még megtanulni is nehéz plusz még én dolgozzam ki?? miért kell még egy szaros okj s papirért is ennyit szenvedni?? kidolgoztam nagy nehezen néhány tételt de még mire meg lesz a 20 megdöglök olyan nehéz és olyan sokáig tart és még meg is kéne tanulni. rák a beled hülye tanár.

2018. febr. 24. 17:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azért mentem oda te agyhalott hogy szakmám legyen, de most mar értem miért van ennyi aluliskolázott ember. Épelméjű ember nem bírja elviselni ezt a sok szpatast azért hagyjak ott az iskolát, mi a rákos gci kv anyjert nem elég nekik ha megtanuljuk es kész??? Ezzel a hülyeségek csak megy az idő mar megtanultam volna valamennyi tételt reg ha kidolgozva adja ide. Rak a beluket egye ki.
2018. febr. 25. 16:20
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

XDD

20 tételt egy nap alatt kidolgozol, egy (max kettő) nap alatt megtanulsz. Gondolom azért válaszottad ezt a szakmát, mert érdekel. Egy egyetemen kb 100 tételt kell megtanulni a vizsgaidőszakban (évente 2x), mégis sokan meg tudják csinálni.

Azért nem dolgozzák ki helyetted, hogy úgy rögzítse mindenki, ahogy neki a legjobban megy. Vannak különböző tanulási stílusok, ez teljesen egyéni. Ráadásul mire kidolgozod, meg is tanulod.

Könyörgöm, 20 tételbe már senki ne halljon bele... Ha nem bírod megcsinálni, mert nem vagy elég kitartó/szorgalmas, akkor végezz olyan munkát, amihez nem kell semmilyen papír.

2018. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Azért van sok alul iskolázott ember mint te, mert még arra is lusta vagy egyszerűen hülye hozzá hogy 20 nyavalyás tételt kidolgozzon. :D
2018. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
20 tételt egy nap alatt??? azt hogy a gcibe??? 1 tétel tart nekem vagy másfél oráig vagy tovább és már attol ugy elfaradok, nagyon ideges vagyok már.
2018. febr. 25. 21:04
 15/26 A kérdező kommentje:
holnap megmondom a magamét ezeknek a bziknak hogy ez tul sok és nehéz.
2018. febr. 25. 21:05
 16/26 A kérdező kommentje:
meg olyan kérdések is vannak benne hogy olyan nehéz hogy a válaszokat se találom. még neten se.
2018. febr. 25. 21:07
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A tételek anyagát a tanórákon írt jegyzetekből és a kiadott anyagokból össze lehet rakni. Ha a tanulás is megerőltető, akkor hogyan fogsz dolgozni? Amúgy miért ne lehetne ugyanaz mindenkinél a tételekben? Ha ki adnák a kész tételeket akkor nem ugyanaz lenne a tartalma? Érzed mekkora hülyeséggel próbáltad menteni magad? Amúgy is a vizsgán 1 tételt kell húzni, akkor nem mindegy, hogy a Józsinak is ugyanaz van benne?
2018. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A bolond tanár mondja hogy nem lehet ugyanaz, hogy ne az legyen hogy egy valaki leszedi a netrol es mindenkinek megvan. Valami ilyesmit pofázott.
2018. febr. 25. 22:35
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted vizsgabizottságot érdekli honnan van az anyag? Egy dologra kíváncsiak, hogy tudod-e vagy sem.
2018. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, a hülye tanár nem érti.
2018. febr. 26. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!