Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan húztam be...

Szerintetek jogosan húztam be ezért az egyik osztálytársamnak? 18/f

Figyelt kérdés

Az öcsém 17 éves, és amolyan "köztudott" dolog, hogy meleg, barátja is van neki.

Az egyik osztálytársam elmondta őt minden mocskos bu zi nak nem is egyszer.

Mondtam neki, hogy én akármikor lemondhatom őt, mert az öcsém, és akár milyen is, szeretem őt, és ő is tudja hogy számíthat rám. Viszont neki semmi joga lemondani őt. Erre azt mondta, hogy ne védjem őt, csak egy kis csicska.



2018. jún. 12. 21:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Akkor biztos értékes visszajelzés a számodra ha elmondom hogy külső szemlélőként ez másképp látszik: egy rövid semmitmondó, minősítő megjegyzést szúrtál ide. Erre aztán érkezetek téged minősítő válaszok és ezen felkerekedve kezdtél vitázni. Tehát inkább úgy tűnik te voltál a lényeg és nem a kérdező. Nekem legalábbis ezt a benyomást kelti az egész. Másoknak sem feltétlen azzal volt a problémája amit írtál, hanem a stílussal amiben tetted. Ha segíteni akar valaki másokon akkor evidens hogy nem a másik személyét lealacsonyító megjegyzésekkel teszi.
2018. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen, köszönöm az észrevételed, teljesen igaz, hogy az első hozzászólásomban nem fejtettem még ki igazán semmit, hanem vártam, hogy egyáltalán reagáljon valaki, hogy megéri-e arra az időt fordítanom, hogy bővebben leírjam a gondolataimat. A stílusom azért ilyen nyers, mert nem ebben a modern szellemben nevelkedtem, és nem értek egyet azzal, hogy van bármi hatása annak, ha finomkodva fejezzük ki magunkat, hogy véletlenül se érezze magát rosszul a kérdező, mert így nem érzi a dolgoknak a súlyát, mint ahogy a mai többi gyerek sem, akik elképesztő dolgokat mernek megengedni maguknak másokkal szemben.
2018. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem volt nyers ahogy írtál hanem arrogáns, és az egésznek semmi köze valamiféle modern szellemhez, ha létezik ilyen egyáltalán.

Én csak arra próbáltam célozni ezért hogy másfajta kommunikáció hatékonyabb akkor is ha ez esik jobban.

2018. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%
Az öcséd nem egy találkozó, hogy lemondd. XDDD
2018. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Na srácok szerintem álljunk meg egy szóra... Bevallom nem egyszer verekedtem, de igazából le is szarom mit gondoltok róla.. Tegyünk fel egy helyzetet..

Sétálsz az utcán egyedül, majd belédáll 3 pali és késsel hadonászik feléd, mert nem adsz neki 50ft-ot (lehet rajta röhögni, de sajnos ez előfordul a mai világba) akkor megprobálod neki elmondani, hogy ez miért nem jó? Persze az teljesen más mikor visszahallasz dolgokat, hogy pl ez meg ez meg akar verni... Az más.. Olyankor elég, ha rafinált vagy, sőt sokszor elég, de néha elő kell venni az erőszakot.. Ja és attól még nem gyenge ember hisz a családjáról volt szó.. És mivan, ha mondjuk az a gyerek idősebb mint Ő vagy az öccse? Mostantól nem lesznem baszogatva aztán ennyi

2018. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól tetted, a testvéreimért én is bármikor kiállok. Testvért csak testvér szidhat, senki más. Ha az én tesómat piszkálná valaki én is biztos, hogy bevernék annak a személynek egyet, már csak a bajtársiasság miatt is.
2022. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!