Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemista korosztályban nem...

Egyetemista korosztályban nem komolytalan fagyizni hívni valakit? Főleg ha a lány hívja a fiút?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és azonos szakra járó egyik csaj akinek eddig a nevét se tudtam és szó szerint 1 szót se beszéltünk még, meghívott minden előzmény nélkül egy vizsga után fagyizni....

Hát rövidre zártam , mondtam kösz de öö nem és otthagytam.

De szerintetek ez most komoly volt? Sose szólt hozzám (noha az összes előadáson együtt voltunk de ott volt még 100 másik ember...) és most fagyizni hív?


Jó hogy nem diafilmet nézni, vagy barbizni.

Mégis mire számított? Hogy örömmel rikkantok és irány fagyizni?


2018. júl. 5. 19:05
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdező, te mióta egyetemista lettél nem ettél fagyit? Ha igen akkor milyen gyerekes vagy már... szerencsés csaj hogy nem kell veled közelebbi ismeretségbe kerülnie. Van pár ritka paraszt ismerősöm, de simán tanulhatnának tőled, mert te viszed a pálmát közöttük.


Tudod, ha már vered magad arra hogy egyetemista vagy, viselkedhetnél kultúremberhez méltóan, akármennyire is nehéz ez a te EQ-dal.

2018. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam fiú szaktársakkal fagyizni. Sőt kürtöskalácsot is ettünk már.


Érdekes, nem? :D

2018. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Nyár van és meleg. Teázni mégsem hívhatott. Kávét lehet, hogy nem iszik. Adott a fagyi, szezonja van. 30+ vagyok, de még én is elhívnék valakit fagyizni...


Mondjuk annyiban jól csináltad, hogy most már legalább tudja, hogy nálad nem kell próbálkoznia. Remélem, nem voltál bunkó, mert azért annak hírértéke van ilyen közösségekben.

2018. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
38%

"Remélem, nem voltál bunkó, mert azért annak hírértéke van ilyen közösségekben."


Hát ahol ez hírértékkel bír az a közösség engem amúgy se érdekel. Erről ennyit. Meg aztán ne dimenzinoáljuk ám túl, ez az egész kb a kutyát se érdekli.


Nevesincs csaj meghívta nevesincs fiút és az nem ment. És ez az egész kit érdekel senkit.

2018. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
76%

Se a fagyizás se a sörözés nem lenne jó?

Most komolyan, mi bajod a sörrel ha lány issza?

Egyébként nem komolytalan a fagyizás, vannak 60+-osok is akik fagyiznak ;)

2018. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

Most a kommentes agymenéseidet nem nézem végig, de:

fagyizni mióta gyerekes dolog? Mintha csak bulizni meg beb...ni lenne felnőttes. A fagyi étel, finom, sétálás közben lehet enni, nem korhoz kötött a fogyasztása... nem értem.


És arra számított, hogyha tetszik neked, akkor elmész vele fagyizni, ha meg nem, akkor nem. Na bumm. Miért, az étteremben evés pl. neked akkora élvezet és felnőttesebb a fagyizáshoz képest? Vagy nálad a beugró egy kis lepedőakrobatika?

2018. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy nálad a beugró egy kis lepedőakrobatika?"


Azért ne játsszuk az agyunkat úgyis arról szól az egész mindkéát fél részéről a többi csak sallang felvezetés cirkusz.....

2018. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk számomra nemCSAK arról szól, és aki első alkalommal dugni akarna, azt dobnám ki, mint macskát...
2018. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
volt egy baratnom aki ezt mondta pont mikor meg nem volt a baratnom. es elso alkalommal megfektettem. elso randi mozi seta aztan durrbele. 1 het mulva mar masik csajjal voltam.konnuen jott konnyen megy.
2018. júl. 6. 17:09
 50/59 anonim ***** válasza:
Te a stílusod alapján ugyanaz a nyomorék vagy, akit egy könyvbe rejtett telefonszámmal akart egy lány felszedni. Ha akármelyik sztori igaz, azért égő, mert egy sutyerák paraszt vagy (bár a kommentjeid alapján mindenképpen), ha meg nem igaz, akkor meg nemár, hogy ennyire unatkozzál nyári szünetben, öcsi. Ennyire ráérsz?
2018. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!