Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemista korosztályban nem...

Egyetemista korosztályban nem komolytalan fagyizni hívni valakit? Főleg ha a lány hívja a fiút?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és azonos szakra járó egyik csaj akinek eddig a nevét se tudtam és szó szerint 1 szót se beszéltünk még, meghívott minden előzmény nélkül egy vizsga után fagyizni....

Hát rövidre zártam , mondtam kösz de öö nem és otthagytam.

De szerintetek ez most komoly volt? Sose szólt hozzám (noha az összes előadáson együtt voltunk de ott volt még 100 másik ember...) és most fagyizni hív?


Jó hogy nem diafilmet nézni, vagy barbizni.

Mégis mire számított? Hogy örömmel rikkantok és irány fagyizni?


2018. júl. 5. 19:05
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

"D Mivel írtad hogy azonos szakra jártok. "


Nem vitatom én is a leendő közmunkásprogi része vagyok... Bsc aztán Msc aztán meki megy teszkó. Ez vár rám is!

De ez más téma.

2018. júl. 5. 19:38
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szűz vagy még?
2018. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
38%
25-ös vagyok. Akkor alapból nem is tetszik a lány? Én egyébként lehet ugyan ezt tettem volna mint te, szóval ne félj...
2018. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos is vagy, úgy látszik. Olyan szakon vagy, amivel semmit nem akarsz kezdeni, de azért még megcsinálod az msc-t is gratulálok.
2018. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Nálad csak több esze lehet. Ekkora gyökeret.
2018. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
.
2018. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 kawaiisnickers válasza:
100%
Miért lenne komolytalan? Nyáron a fagyizás egy teljesen természetes dolog szerintem. Valószínűleg azért hívott el, hogy jobban megismerhessen Téged. Valamilyen oknál fogva láthatott benned valamit. Bár.. ha jobban belegondolok, szegény lány jobban is jár, ha nem ismer meg jobban. A kommenteket olvasgatva pedig rájöttem, hogy nem vagy több egy érzéketlen, prűd férfinál. ;)
2018. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
33-as vagyok. A legutóbbi kommentelőnek azért igaza van... Tényleg lehet, h csak kezdeményezni akart neked... Lehet azért így, mert nem volt más ötlete, vagy csak ügyetlen ebben. Szerintem jól esne neki ha bocsánatot kérnél, és akár elhívnád te...
2018. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:

na ne bocsanatot kerni? aztan megis miert?

elhivni ot? aztan megis miert? ki o nekem? be se jon meg dugni se kene.

2018. júl. 5. 22:07
 40/59 anonim ***** válasza:

Hát öreg... Ez kész.

Arra nem gondoltál, hogy azért nem mutatkozott be, mert félénk? Biztos nagyon izgult, meg félt, hogy mit fogsz rá mondani. Tudod, ilyenkor az embernek nem mindig úgy jönnek össze a dolgok, ahogy akarja.

A fagyizással nem tudom mi a bajod. 1; nem korhoz kötött, 2; nyáron ez a legjobb.

Az meg, hogy minek örülj annak, ha egy olyan lánynak jössz be, aki neked nem jön be... Nevetséges ez a felfogás. :D

Menj vissza az oviba inkább.

2018. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!