Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemista korosztályban nem...

Egyetemista korosztályban nem komolytalan fagyizni hívni valakit? Főleg ha a lány hívja a fiút?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és azonos szakra járó egyik csaj akinek eddig a nevét se tudtam és szó szerint 1 szót se beszéltünk még, meghívott minden előzmény nélkül egy vizsga után fagyizni....

Hát rövidre zártam , mondtam kösz de öö nem és otthagytam.

De szerintetek ez most komoly volt? Sose szólt hozzám (noha az összes előadáson együtt voltunk de ott volt még 100 másik ember...) és most fagyizni hív?


Jó hogy nem diafilmet nézni, vagy barbizni.

Mégis mire számított? Hogy örömmel rikkantok és irány fagyizni?


2018. júl. 5. 19:05
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Basszus, minden kommentelő azt mondja, hogy bunkó vagy, fogadd el, az vagy! Lépj tovább. Ne mosakodj.
2018. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Én még mindig szeretném tudni, hogy szerinted milyen programot kellett volna mondania. ..

Ritka nagy paraszt vagy.

2018. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

21%os te a kérdező vagy másik fiókról? Ha mégse, akkor gyertek össze, ugyanakkora tahók vagytok mindketten.

Amúgy, hol vadidegen egy olyan csaj, akivel együtt jársz minden előadásra, évek óta?

2018. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

"Amúgy, hol vadidegen egy olyan csaj, akivel együtt jársz minden előadásra, évek óta?"


Miért akkor mi? És azok akikkel az ember egy suliba jár középsuliba pl 4 évet de más osztályba, és naponta látja őket de 4 év alatt 1 szót se bezsélnek akkor azok mik? Nem idegenek?

2018. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

Látásból ismered őket, esetleg névről is. Nem ugyanaz, mint amikor egy random ember odalép melléd az utcán, se elhív valahova.

Mondjuk, mellém ült le vadidegen a strandon a padra, 1994-ben, s azóta is barátok vagyunk. ..

2018. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
53-as, a komment számár írd le :)
2018. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

És belehaltál abba hogy téged a királykisasszonyt meg merészeltek hívni egy fagyira téged?


Nem csodálom hogy szóba sem állnak veled ha ilyen beképzelt vagy.

2018. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy lány ismerősöm küldi: ”Biztos azért nem akartál elmenni vele, nehogy meglássa milyen bénán nyalsz! :P”
2018. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Ezzel kapcsolatban lett fejlemény? Emlékszem még általános iskolában nézegettem mindig ezt a kérdést 😂😂
2023. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!