Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek igaza van Dér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van Dér Heninek és Shobert Norbinak? Tényleg ezért válnak el legtöbben?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem Dér Heni elég jól megfogalmazta ezeket a dolgokat,igazat kell adnom neki, Norbi rosszul fogalmazott, de ha így értette akkor neki is! De vajon ezért van a legtöbb válás?



2020. jan. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
85%
Sóher Norbi az abszolút felszínes ember tökéletes megtestesítője.A neje kb. annyit "tud", hogy izmos és lélegzik, de Norbikának ennyi elég is. Egyébként nem tudom pontosan miről van szó, de ilyen "eccerű" emberek véleménye nem érdekel, bármiről is legyen szó.
2020. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
23%

Teljes mértékben igaza van.

Dér Heninek is,lehet hallgatni kellene rá,mert boldog a párjával,tehát tudja mi kell egy férfinak.

2020. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Úgysetudodkivagyok válasza:
86%
Nem érdekelnek a bulvárcelebek,így nem tudom megítélni
2020. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
83%

Az a legnagyobb gond ezekkel a megnyilvánulásokkal, hogy elképesztően ki vannak hegyezve a nőkre. Ez meg főleg:


"Nagyon sok olyan férfi ismerősöm lépett félre vagy hagyta ott a családját, mert a szeretett párja elengedte magát és nem is próbált jobban kinézni önmagához képest!"


Áldozathibáztatás. Szeretnek mások lelkébe gázolni, mert az hiszik, ez a nagy keménység célravezető.

2020. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Arról, hogy azért van a legtöbb válás , mert a nők elcseszik és szülés után nem fogynak le.

Ebben Dér Heni igazat adott neki, viszont Heni kicsit jobban kifejtette, de nem tudom, hogy ugyan arról beszélnek-e, hogy Heni mit mondott, azt megtalálod a linkben.

2020. jan. 21. 18:54
 6/50 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik celebhulladék bevédi a másikat. Norbika meg kétségbeesetten kapálózik, mert egyre inkább veszti el a fitneszguru celeb státuszát, kinézete már olyan mint egy nyári napra kitett zsák szar, időről időre be kell dobnia valami botrányos hülyeséget, hogy 3 napig beszéljenek róla, és benne maradjon a köztudatba.
2020. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
69%

Schobert Norbert tegnapi butaság-vihara alapvetően nem több, mint egy kifejezetten színvonaltalan ember kísérlete, hogy médiafelületet foglaljon. Nem lenne érdemes vele foglalkozni, de az hogy elég sok ember van, aki ebben a mondásban az igazságot, egy nyilvánvaló tényt vagy egy karakán kiállást lát nagyon szomorú. Akinek ennyi egy közös gyermek vállalása és ennyire érzi át a család jelentőségét, az nem értem, hogy tud közben a tradicionális férfi szerepekről beszélni vagy bármilyen értékről. Talán itt lenne az ideje, hogy (a néha jogosan, néha jogtalanul) genderideológián aggódó Szánthó Miklós koalíció elmondaná, hogy egy nőnek több értéke van, mint a kinézete. Ennek a közbeszédnek is hatása van a társadalomra.


(írta: Schmidt Mária méhének 28 éves hamvas gyümölcse)

2020. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
Ezen logika mentén miért qrnak félre sok esetben bomba nők mellől is a férfiak?
2020. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy nagyon bírom, hogy csak azért, mert "celebek", azt hiszik, releváns és hiteles a gondolkodásuk, véleményük! :D
2020. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

#1nek írtam az előzőt.

Igen de Heni meg említette azt is, hogy egy férfi se hagyja el magát, ha a nő sem (és fordítva)

2020. jan. 21. 18:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!