Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sértő, vagy illetlen lenne ha...

Sértő, vagy illetlen lenne ha megkérném a vendégeket akikről tudom hogy kintről jöttek, hogy mihelyt bejönnek mossanak kezet, és fertőtlenítsék is le?

Figyelt kérdés
Van nálunk szappan meg minden ami kell hozzá. Én vagyok a paranoiás?? Influenza járvány van ami szintén terjed és még itt van a koronavírus is... Minden betegség most rúgott ki a hámból, és azért ezt egy kicsit előnyösebb ha nem egy baktérium tanya a házam. Nem azért mert olyan fertőzőnek találnám akik eljönnek, csak mindenki kezén ott maradnak a baktériumok. Én is ezt megteszem, mert szerintem ez alap egy ilyen helyzetben és ezt fordítva is elvárom. Ez az vagy nem?? Ti meg szoktátok kérni őket, vagy nem??? (Sokszor átjönnek az idős szüleim és a pici unokatesóm is).

2020. márc. 13. 02:35
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem tesz jót?? Ha előtte mostam kezet akkor nem a kezem természetes zsírjait, hanem a maradék szappant szedi le. Miért lenne sértő??? Mi lehet nálatok...?? Külvárosokban van olyan hogy nincs higénia.
2020. márc. 14. 00:43
 22/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen igénytelenség miatt terjednek vírusok, fertőzések. Szégyen ha egy felnőtt embert is meg kell tanítani kezet mosni. Fogadom ha haza mennek, akkor se csinálják.
2020. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%
Sértő lenne.
2020. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Azért vendégségben nem illik ám úgy járni-kelni, mint saját lakásban. Otthon alap a kézmosás, de más házában meg kell kérdezni, hogy bocsi, használhatom a fürdőszobát? És ha éppen foglalt, akkor nem lehet ám berontani mosakodni.
2020. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Mondom a vendégeket! Olvasd el a kérdést és értelmezd azt. Vendés=ha nálam vannak. Miért?? Basszus annyit várok el, amit tőlem is elszoktak és meg is teszek. Járvány van. Nem fogtad fel a butus kis fejecskéddel hogy mekkora a veszély, pláne kicsiknél és időseknél??!!
2020. márc. 14. 16:05
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem sértő. Én régebben is mindenkinek mondtam, hogy "itt papucs és arra tudsz kezet mosni". Szerintem inkább azokra az idős szülőkre kell tisztelettel, de határozottan rászólni, hogy ne járkáljanak sehová. Én tök egyedül vagyok kisgyerekekkel, hétfőtől dolgoznom is kell, de mondtam, hogy becsszó maradjanak otthon, mert inkább hosszú távon lenne rájuk szükségem.
2020. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Féltem a szüleimet és a pici rokonaimat hogy betegek lennének az miatt hogy ki tudja hol volt az aki ott fogta meg azt a bizonyos tárgyat.
2020. márc. 14. 22:54
 28/32 anonim ***** válasza:
35%

Nincsen vendég!


Rokonok sem. Maradjon mindenkiba seggén.


Semmiféle vendégjárás nem szükségszerű, csak ha ellátásról van szó.

2020. márc. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
53%

"Féltem a szüleimet és a pici rokonaimat hogy betegek lennének az miatt hogy ki tudja hol volt az aki ott fogta meg azt a bizonyos tárgyat."


Nagyszerű, akkor jó rettegést! Nekem is vannak szüleim és két kisgyerekem, de nem féltem őket ettől a vacak náthától. Sokkal jobban félek attól, hogy ez a hiszti tönkreteszi a családi vállalkozásunkat, vagy attól, ha igazán beteg lennék a következő hónapokban nem kapok rendes ellátást, mert az amúgy is alig működő egészségügy minden erőforrását a náthásokra fordítja. A legújabb hírek szerint már műtétek maradnak el...

2020. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
48%

29

Nátha?

Hű de intelligens vagy hallod...

2020. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!